Zaginął 27-letni Filip N. Po raz ostatni widziano go na koncercie Bon Jovi w Warszawie

Zaginął 27-letni Filip N. Po raz ostatni mężczyznę widziano na piątkowym koncercie Bon Jovi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Działacze grupy "Zaginieni przed laty" proszą o pomoc w poszukiwaniach 27-latka. Mężczyzna odnalazł się po czterech dniach.
Zobacz wideo

27-letni Filip N. zaginął w piątek 12 lipca około godziny 22, pod koniec koncertu Bon Jovi na PGE Narodowym. "Do wczoraj do około godz.12 telefon Filipa logował się na Warszawskim Solcu w okolicach szpitala. Od tej pory jest nieaktywny" - czytamy w poście grupy "Zaginieni przed laty", która opublikowała informacje o zaginięciu 27-latka. Mężczyzna odnalazł się po czterech dniach

Trwają poszukiwania 27-letniego Filipa N. W internecie opublikowano jego zdjęcia

Filip N. mieszka i pracuje w Dziwnowie (woj. zachodniopomorskie). Ma 180 cm wzrostu i waży ok. 90 kilogramów. Ma włosy w kolorze ciemny blond, brązowe oczy oraz bliznę w okolicach prawej stopy.

Członkowie grupy "Zaginieni przed laty" apelują o pomoc. "Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące miejsca pobytu Filipa proszony jest o kontakt z komisariatem policji w Warszawie przy ul.Wilczej 21 pod numerem telefonu 22 603 82 39 lub redakcją Zaginieni przed Laty" - czytamy w komunikacie.

Więcej o: