Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Policja publikuje zdjęcie ojca dziecka

Trwa druga doba poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec był pod opieką ojca, który w środę wieczorem wtargnął pod pociąg. Policja opublikowała teraz zdjęcia mężczyzny i prosi o kontakt osoby, które widziały go przed śmiercią.
Zobacz wideo

Policja nadal poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. W środę około 17:00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Po czterech godzinach, przed 21:00 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Do tej pory nieznane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.

W związku z tym, że dotąd nie udało się odnaleźć dziecka, policja opublikowała zdjęcie jego ojca. Mężczyzna był wówczas ubrany w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie oraz koszulę polo z jasnym kołnierzykiem. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które widziały go 10 lipca wieczorem.

Wysyłał groźby do matki dziecka?

Wirtualna Polska podaje, że ok. 18:50 ojciec chłopca wysłał do swojej żony SMS o treści: "Już nigdy nie zobaczysz syna". Dwie godziny później mężczyzna wtargnął pod pociąg. Co istotne, matka zaginięcie syna zgłosiła dopiero ok. północy.

Służby badają, co działo się w tym czasie. Zapytaliśmy o to policję w Grodzisku Mazowieckim. Asp. szt. Katarzyna Zych nie dementuje informacji o SMS-ie, ale nie podaje też szczegółów. - Nie przekazujemy informacji, które uzyskaliśmy w trakcie działań operacyjnych - mówi nam rzecznika.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego

Od nocy z środy na czwartek trwa intensywna akcja poszukiwawcza Dawida Żukowskiego, 5-latka z Grodziska Mazowieckiego. Zaginięcie chłopca zgłosiła jego matka w środę około północy. Ojciec Dawida, z którym kobieta była w separacji, miał zabrać dziecko z Grodziska Mazowieckiego i przywieźć do matki do Warszawy. Nigdy jednak nie dotarł na miejsce - jak się okazało, mężczyzna popełnił samobójstwo. Mały Dawid przepadł bez śladu. 

Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. 

Policja zwraca się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Więcej o:
Komentarze (56)
Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Policja publikuje zdjęcie ojca dziecka
Zaloguj się
 • adamyauch

  Oceniono 19 razy 11

  Skur..syn zabił to dziecko i popełnił samobójstwo. Jak bardzo bym chciał się mylić. Zwróciłbym się do operatora jego sieci komórkowej, z którego BTSu wysłany został SMS do matki chłopca i tam bym szukał.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 10 razy 10

  Wygląda normalnie,ale co działo się pod ta czaszką,cholera wie.

 • ks-t

  Oceniono 24 razy 6

  POdobny do Dudy.

 • Dziarska Żmija

  Oceniono 5 razy 5

  Każdy o tym ojcu...a kto pomyśli o maszyniście, który będzie z tym widokiem żył do końca swoich dni???? Co za samolubne "z kur wiele". Idźta się wieszać lub topić, dlaczego mieszacie innych w swoje nędzne decyzje???

 • madeline333

  Oceniono 5 razy 5

  Dziecko albo zostało zabite przez ojca, albo ojciec przekazał je komuś kto je wywiozl do Rosji badz nawet gdzies indziej..Powinni sprawdzić dokładnie listę pasażerów Okęcia na ten dzień

 • giesiu79

  Oceniono 9 razy 5

  "walkirrr" lecz się PiSiowiaku ! na odciski bo pielgrzymka już nie długo !

 • sselrats

  Oceniono 16 razy 4

  Policja publikuje zdjecie ojca dziecka - zeby nie bylo, ze policja nic nie robi.

 • muzoman

  Oceniono 3 razy 3

  Z wyglądu normalny facet. Ciekawa sprawa, pewnie wiele jeszcze nie wiemy.

 • ezdord

  Oceniono 4 razy 2

  Straszne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX