Dwie godziny przed śmiercią ojciec 5-letniego Dawida wysyłał groźby? Policja nie zaprzecza

Do mediów nieustannie docierają kolejne przecieki na temat zaginionego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Ojciec 5-latka niedługo przed samobójstwem miał wysłać do swojej żony SMS-a o treści: "Już nigdy nie zobaczysz syna". Policja nie zaprzecza, ale oficjalnie nie podaje szczegółów ze względu na dobro śledztwa.
Zobacz wideo

Poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego cały czas trwają, jednak dotychczas policjanci nie natrafili na żaden ślad, który przyniósłby przełom. Tymczasem Wirtualna Polska podaje, że ok. 18:50 ojciec chłopca wysłał do swojej żony SMS o treści: "Już nigdy nie zobaczysz syna". Dwie godziny później mężczyzna wtargnął pod pociąg. Co istotne, matka zaginięcie syna zgłosiła dopiero ok. północy.

Ojciec Dawida miał wysłać SMS-a dwie godziny przed śmiercią

Służby badają, co działo się w tym czasie. Zapytaliśmy o to policję w Grodzisku Mazowieckim. Asp. szt. Katarzyna Zych nie dementuje informacji o SMS-ie, ale nie podaje też szczegółów. - Nie przekazujemy informacji, które uzyskaliśmy w trakcie działań operacyjnych - mówi nam rzecznika.

Również "Super Express" podaje swoje nieoficjalne ustalenia, z których ma wynikać, że ojciec 5-letniego Dawida Żukowskiego przewoził w samochodzie zwłoki. Ma być to rzekomo oparte na analizie badań auta. Policja jednak zaprzecza, by odnaleziono takie ślady. - Badania tego nie potwierdziły - mówi Gazeta.pl asp. szt. Zych. Rzeczniczka przyznaje w rozmowie z nami, że szczegółowe analizowanie materiału trwa. Dotychczasowe badania nie przyniosły jednak żadnych poszlak, które naprowadziłyby na ślad Dawida.

Zaginięcie 5-letniego chłopca z Grodziska Mazowieckiego

Od czwartku trwa intensywna akcja poszukiwawcza Dawida Żukowskiego, 5-latka z Grodziska Mazowieckiego. Zaginięcie chłopca zgłosiła jego matka w środę około północy. Ojciec Dawida, z którym kobieta była w separacji, miał zabrać dziecko z Grodziska Mazowieckiego i przywieźć do matki do Warszawy. Nigdy jednak nie dotarł na miejsce - jak się okazało, mężczyzna popełnił samobójstwo. Mały Dawid przepadł bez śladu. 

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu dziecka lub są w stanie ustalić, gdzie może się znajdować. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również dzwonić do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Więcej o: