Porwanie młodej kobiety w Tomaszowie Mazowieckim. Policja poszukuje świadków

W czwartek 11 lipca w Tomaszowie Mazowieckim porwano młodą kobietę. Jak do tej pory wiadomo jedynie, że została wciągnięta do jasnego samochodu osobowego. Tamtejsza komenda powiatowa apeluje do świadków o pomoc.
Zobacz wideo

Według wiadomości podawanych przez tomaszowską policję do zdarzenia doszło w czwartek 11 lipca około godziny 17:50 w okolicach skrzyżowania ulicy Warszawskiej z ulicą Widok. Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami funkcjonariuszy "młoda kobieta wbrew własnej woli" miała wsiadać do samochodu osobowego. Niestety brakuje więcej szczegółów - nie ma informacji, jak dokładnie wyglądała porwana. Auto potencjalnych sprawców opisano tylko jako "jasnego koloru". 

Wszystkie osoby, który widziały opisane wydarzenie lub które posiadają jakąkolwiek wiedzę na jego temat są proszone o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Wandy Panfil 44, dzwoniąc pod numer:

  • Sekretariatu Wydziału Kryminalnego - w godz. 08:00-15:00 - tel. (kier. 44) 726 10 67,
  • Powiatowego Stanowiska Kierowania - Zespół Dyżurnych - całodobowo - tel. (kier. 44) 726 10 00 lub pod numer alarmowy 112.

Policja gwarantuje pełną anonimowość.