Łeba. Zawodnik MMA bronił kobietę przed atakiem nożownika. Sam został ranny

Witold Wyrzykowski, polski zawodnik MMA, tydzień remu został zaatakowany przez nożownika. Mężczyzna, który stanął w obronie kobiety, sam został trzykrotnie raniony przez agresywnego napastnika.
Zobacz wideo

Do ataku nożownika miało dojść 3 lipca na jednej z ulic w Łebie. Około godziny 4 rano policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące całego zajścia.

Łeba. Atak nożownika. Sprawcy może grozić nawet dożywocie

Sprawca ugodził nożem Witolda Wyrzykowskiego i uciekł z miejsca zdarzenia. Później okazało się, że to 21-letni mieszkaniec Słupska. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa i obecnie przebywa w areszcie. Policjanci zatrzymali także innego mężczyznę, który miał uczestniczyć w całym zajściu. Pierwszemu z napastników grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 

Organizacja Dragon Fight Night MMA w komunikacie na Facebooku podała szczegóły tego zdarzenia. Witold Wyrzykowski został zaatakowany, gdy stanął w obronie kobiety. Agresywny napastnik zadał mu trzy ciosy nożem myśliwskim. Zawodnik MMA dopiero po tygodniu od zdarzenia odzyskał przytomność. Witold Wyrzykowski miał uczestniczyć w walce na gali Dragon Fight Night MMA 6. Ze względu na to zdarzenie walka zostanie przełożona na inny termin.

Więcej o: