Nowe fakty ws. zaginięcia 5-letniego Dawida. Nieoficjalnie: Ojciec miał kłopoty finansowe

Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego, którego poszukiwania trwają od kilkunastu godzin. Z nieoficjalnych informacji Gazeta.pl wynika, że ojciec mógł mieć problemy finansowe. Onet z kolei podaje, że mężczyzna parał się też hazardem i miał stosować przemoc wobec rodziny.

Wciąż pojawiają się kolejne informacje na temat 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego, którego zaginięcie o północy zgłosiła matka chłopca. Jak podawaliśmy przed godziną 17, ambasada Rosji potwierdziła, że 5-latek ma obywatelstwo rosyjskie.

Nowe fakty ws. zaginięcia 5-letniego Dawida

Na miejscu, gdzie trwają poszukiwania dziecka - w Grodzisku i okolicach Okęcia - jest nasza dziennikarka Lena Gontarek. Część mieszkańców, z którymi rozmawiała podejrzewa, że 32-letni ojciec Dawida mógł mieć kłopoty finansowe. Onet z kolei informuje, że mężczyzna mógł uprawiać hazard, a także prawdopodobnie stosował przemoc wobec rodziny. Oficjalnie policja jednak tego nie potwierdza.

Przypomnijmy, 5-letni Dawid zaginął po tym, jak w środę po południu - razem z ojcem - wyjechał z domu w Grodzisku Mazowieckim. Chłopiec ma ok. 110 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy jasne, zaczesane na prawą stronę. W chwili zaginięcia ubrany był w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki.

Zaginiony Dawid ŻukowskiZaginiony Dawid Żukowski FOT. POLICJA

Poszukiwania 5-letniego chłopca z Grodziska Mazowieckiego trwają

Przed 21 funkcjonariusze otrzymali informację o tym, że ojciec chłopca nie żyje, a dziecko znajduje się bez opieki osoby dorosłej - powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej komisarz Sylwester Marczak z Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że ojciec chłopca kierował szarą skodą fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a warszawskim lotniskiem Chopina. Informacje można zgłaszać do najbliższej jednostki policji lub pod numerami telefonu 112 i 997. Policja podkreśla, że każdy zauważony szczegół jest w tym przypadku ważny.

Więcej o:
Komentarze (47)
Nowe fakty ws. zaginięcia 5-letniego Dawida. Nieoficjalnie: Ojciec miał kłopoty finansowe
Zaloguj się
 • dj.80

  Oceniono 15 razy 15

  Prawda jest taka, że strasznie kiepsko to wygląda.

 • ebom

  Oceniono 21 razy 7

  Już dzielni tatowie go biorą na sztandary... Przemoc? Zmyślona przez zła matkę. Problemy finansowe? Alimenciara go oskubała. Samobójstwo w akcie desperacji, a dziecko zostało zamordowane/zostawione samo sobie, bo tak wyszło. Dla dzielnych wszystko da się usprawiedliwić, w końcu wszyscy co do jednego są separowani od własnych dzieci za niewinność (btw, ten ojciec nie był w żaden sposób separowany, w końcu dziecko było w momencie zaginięcia od kilku dni pod jego opieką).

 • bartekgryko

  Oceniono 10 razy 6

  Jak pomoże w poszukiwaniach chłopca informacja, ze ojciec miał kłopoty ? dzięki temu będzie łatwiej znaleźć ?

 • b.r.bator

  Oceniono 30 razy 6

  Parał się hazardem, bił członków rodziny, jeśli jeszcze chodził do kościoła- podług aktualnych standardów- ojciec idealny.

 • cleryka

  Oceniono 7 razy 5

  Zdjęcie ojca może bardziej by pomogło w rozpoznaniu okolic w których poruszał sie ,samochodem,a potem pieszo 3 km..

 • do100jnik

  Oceniono 8 razy 4

  a jakie znaczenie ma, że dziecko ma obywatelsttwo rosyjskie, jest to tylko informacja pomocna do odnalezienie dziecka czyli dla służb a nie publiki

 • cleryka

  Oceniono 12 razy 4

  To ojciec jest(był) obywatelem Rosji,czy matka?,bo nazwisko wskazuje na polskie...chyba,że zona jest Rosjanka,stąd dziecko na wakacje było u rodziców Ojca.Tak czy siak czarno widze los dziecka.

 • xan-ti

  Oceniono 9 razy 3

  Śliczny chłopczyk. Niby wszystkie dzieci są ładne, ale on ma wyjątkowo uroczą buzkę. Trzymam kciuki, aby odnalazł się cały i zdrowy. Matce wspólczuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX