Łódzkie: Tragedia na DW 705. Nie żyje 29-letnia kobieta i jej siedmioletnia córka

Na drodze wojewódzkiej nr 705 w Zalesiu (woj. łódzkie) doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia czołowego dwóch pojazdów zginęły dwie osoby, w tym dziecko.
Zobacz wideo

Do tragicznego wypadku doszło w środę 10 lipca około godziny 18:00 pomiędzy Brzezinami a Koluszkami. Na drodze wojewódzkiej 705 zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy i ciężarowy.

Tragiczny wypadek w Zalesiu. Nie żyje 29-latka i jej siedmioletnia córka

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prowadząca samochód osobowy 29-latka zjechała na przeciwległy pas ruchu, wynikiem czego było zderzenie czołowe dwóch pojazdów. Wciąż nie wiadomo, dlaczego kobieta zmieniła pas - relacjonuje TVN 24.

29-letnia kobieta jechała samochodem ze swoją siedmioletnią córką. Obie poniosły śmierć na miejscu. Pojazd, którym podróżowały, został doszczętnie zniszczony. Kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało. Policja ustaliła, że mężczyzna był trzeźwy. 

Więcej o:
Komentarze (70)
Łódzkie: Tragedia na DW 705. Nie żyje 29-letnia kobieta i jej siedmioletnia córka
Zaloguj się
 • rozsadek5

  Oceniono 26 razy 18

  Jakie to ma znaczenie, że kierowca był trzeżwy, gdyby miał 0,01 to byłby sprawcą?,

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 14 razy 14

  Ciekawe, że z jednej strony Polacy na drogach giną jak muchy, ale każda próba zaostrzenia kar i kontroli prędkości powoduje jazgot kierowców na granicy wywołania zamieszek.

 • sztucznypolak

  Oceniono 14 razy 12

  W pierwszej polowie 2019 bylo o 16,3% ofiar smiertelnych (o 1/6) wiecej niz w pierwszym polroczu 2018.

  Wezcie to sobie do serca i jezdzijcie bezpiecznie!

 • zbigniew628

  Oceniono 14 razy 12

  Tak,pewnie gadała bo wiele osób tak robi.A przy tym mogła"mogła" machnąć kierownicą zwłaszcza jak jeszcze córka coś chciała.

 • cxubmsqq1

  Oceniono 13 razy 11

  Czy uzywanie smartfona/telefonu komorkowego w trakcie jazdy jest w Polsce nielegalne/karalne?

  W UK bowiem tak, a kary sa spore 9tak finansowe jak punkt karne).

 • wooki74

  Oceniono 10 razy 10

  Wracając z majówki z synem prawdziwym cudem uniknąłem czołówki. Brakowało metra może półtora.. panu się chyba spieszyło i wyprzedzał na zakręcie w środku wsi mając absolutnie zerową widoczność. TYlko dziecko na tylnym siedzeniu powstrzymało mnie przed dogonieniem pana. Ludzie uważajcie! Bo sekunda nieuwagi może kosztować życie. Nie tylko wasze.

 • kayll

  Oceniono 9 razy 7

  nie wiem jak bylo ale rozmowa telefoniczna w czasie jazdy daje taki sam efekt jak wypicie 250 ml wodki - koncentracja spada o 90%.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX