Komentarze (90)
Burmistrz Adam Pulit uczynił z małego Złotowa ekoeldorado. Wielkie metropolie mogą się uczyć
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • agaton.tona

  Oceniono 7 razy 5

  Brawo! Prezydent Katowice pan Krupa powinien się od pana uczyć.

 • glinda53

  Oceniono 4 razy 4

  Gratulacje ,mam nadzieje ze inni podchwyca pomysl,ale prosze pomyslec zeby kazdy zaczal przestrzegac przepisow,byc odpowiedzialnym zaoszczcedziloby to czasu innych .Problem ogolny w Polsce to wandalizm ,brak odpowiedzialnosci za wspolna wlasnosc ,oprocz takich kreatywnych pomyslow karac solidnie , moze czynami spolecznymi,odpracowaniem na rzecz wlasnie ochrony srodowiska .Zaimponowal pan pomyslowpscia ,ale z tym godowym wyciem jelenia na sms-a moze byc jak z tym pianiem koguta,dla zartu zacznie sie na okraglo czas gosowy i ryk jelenia ,da sie z tym wytrzymac:-).Zycze nastepnych cudnych pomyslow .Zlotow macie fajnego burmistrza :-))))))))

 • antropoid

  Oceniono 4 razy 4

  TAKIE p...ne CZASY, że do normalności i oczywistych zachowań ludzi trzeba zachęcać...

 • owrank

  Oceniono 8 razy 4

  czy to nie ten Złotów, gdzie zarejestrowana jest firma TERG, która jest właścicielem MediaExpert, Electro.PL, Avans i pewnie kilku pomniejszych marek AGD. Jest pewna zależność, że różne pomysły ekologiczne i społeczne pojawiają się w samorządach, które po prostu mają dużo wpływów podatkowych i mają pieniądze do dyspozycji. Niestety pomysły społeczne i ekologiczne mają to do siebie, że ta nie są i nigdy się nie zwrócą :( i dlatego w zdecydowanej większości gmin czy miast nie ma na nie po prostu kasy bo ważniejsze dla ludzi jest aby utrzymać szkołę czy naprawić dziurę w drodze...

 • calmy

  Oceniono 10 razy 4

  Ludzie organizują się aby dla siebie zrobić coś dobrego? Szanują siebie nawzajem i swoją małą ojczyznę? Dbają o dobro wspólne i są aktywni zamiast czekać aż prezes Kaczyński da im jałmużnę plus z ich własnych pieniędzy?
  CBA powinno się tymi lewakami zainteresować. To wszystko takie niepatriotyczne i niepolskie, na pewno maczają w tym jacyś kodziarze swoje brudne paluchy!!!

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 8 razy 4

  Ho, ho... mają nawet paszę dla prezesa. Znakomita inicjatywa.

 • artau

  Oceniono 3 razy 3

  Oto siła samorządu, i to chce rozwalić katopiss!

 • sprawazlewa

  Oceniono 3 razy 3

  Propozycje na popielniczki: "Lubisz Burmistrza?", "Lubisz Prezesa Polski?" Wystarczy policzyć pety I już znamy opinię palaczy. Może też być " Czy Prezes kocha Polaków?" itp.

 • Polak

  Oceniono 3 razy 3

  Panie burmistrzu mam do Pana wielką prośbę niech pan przemówi do rozsądku marszałek województwa lubuskiego bo to babsko wraz z głównym inspektorem ochrony środowiska wydała zezwolenie dla Źarskiego Kronopolu na spalanie odpadów produkcyjnych t.z.kilkaset ton trucizny rocznie będą wdychac mieszkańcy powiatu Źarskiego i Źaganskiego wraz z częścią Krosnienskiego to znaczy ze ludzie teraz będą masowo umierać na nowotwory .Tym powinna zająć się CBA i dogłębnie zbadać czy nie doszło do korupcji

 • aua1000

  Oceniono 3 razy 3

  super news, gratuluję! oby więcej takich miejsc i takich inicjatyw.

 • Józef Plotan

  Oceniono 3 razy 3

  Brawo, burmistrz Pulit ( z włoskiego: pulito- czysty??????)

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 3 razy 3

  Adam Pilot na prezydenta RP albo innego conajmniej ministra obrony narodowej, nie stary zaradny facet a po drugie ma zęby!!

 • mrmarhol

  Oceniono 2 razy 2

  Brawo. Piękne.

 • j21p

  Oceniono 4 razy 2

  piekna postawa!!

  dodam jeszcze ze miasta powinny sadzic drzewa owocowe zeby ludzie miogli sobie zbierac owoce sami. to samo male ogrodki w warzywami w miejsach publicznych

 • bonaprima

  Oceniono 2 razy 2

  Takie artykuły cieszą serce.

 • paninaszpileczkach

  Oceniono 1 raz 1

  A w zimę nie da się oddychać. Takie mamy zdroje, że terapia płuc dymem jest za darmo. Do tego kaczkomaty na promenadzie i tablice informacyjne to był nasz pomysł - byłych uczniów klasy przyrodniczej z Ekonoma, pisaliśmy nawet list do burmistrza w tej sprawie. Miasto zrealizowało pomysł i opublikowało go jako SWÓJ WŁASNY.

 • ewropejczyk

  Oceniono 7 razy 1

  Każda akcja edukacyjna odnośnie środowiska jest wskazana, zwłaszcza jak nie jest związana z polityką (a ta nie jest :-)). Ale sądzę, że skuteczniejsze byłoby przez pewien czas nagminnie wystawiać mandaty za nawet najdrobniejssze zaśmiecanie. "Kieszeń" uczy szybciej i na dłużej.

 • zelenyles

  0

  brawo człowieku, fajne pomysły no i widać że zależy mu na ładzie i porządku w swoim mieście

 • gosiaczekk

  0

  Polecam firmę kostrzewa jeśli ktoś chce wymienić stary piec to tylko u nich teraz trwa super promocja cenowa plus gratisy ja sama skorzystałam i mam twin bio luxury ne polecam

 • steven1968

  0

  Panie Burmistrzu Pulit ! Jeżeli nie znajdzie Pan rozwiązania , a wielu przypadkach bata na kopcące , śmierdzące , rakotwórcze zimowe spaliny z kotłów w mieście , to co by Pan nie robił , to miasto nie będzie ekologicznym zdrojem ! Co prawda jest jeszcze większy truciciel w powiecie tzn. miasteczko Jastrowie 18 km. od Złotowa , ale to osobny temat , inny biegun ekologiczny ! Za śmierdzieli, brudasów trzeba brać się bezpardonowo , pomóc, ale żądać bezwzględnie ! Od tego są Wladze Miasta, Służby Mundurowe, Sądy, Prokuratura i sami Mieszkańcy !! Nie bójcie się brudasów i tych , którzy zatruwają życie innym ! Dość pobłażania !

 • nabbuko

  Oceniono 7 razy -1

  Jesteście totalnymi dzbanami, oczekując, że skoro dał radę mały Złotów, to duże miasta "przecież też mogą". Oczywiście powinny, ale skala problemów w mieście powyżej 500 000 mieszkańców jest nieporównywalnie więcej i większość z nich jest poza zasięgiem samorządu bez spójnych programów rządowych.

 • macmac1974

  Oceniono 6 razy -4

  Witam serdecznie. Tak się sklada, że pochodze z tego miasta i chętnie coś też napisze, mianowicie:
  1 - tam gdzie są sadzone drzewa obok stoi duży śmietnik na plastikowe butelki A mieszkańcy permanentnie dodają coś od siebie.
  2 - wielka szkoda, że redakcja nie dodała fotek o sie wydobywa z kominów zima na osiedlach domków jednorodzinnych.
  3 - jak można mówić o ekologii gdy w dni targowe są niemiłosiernie korki w całym mieście, wspaniała emisja co2.
  Jeszcze wyszukane parę kwiatków i chętnie opiszę. Nie wszystko złoto co się świeci.
  Pozdrawiam - Maciek

 • awitold4

  Oceniono 10 razy -6

  Wy tu w wyborczej niedopalki po papierosach sobie zbieracie a u nas w Warszawie Czaskoski już drugi miesiąc śmieci nie wywozi. W niektórych dzielnicach zalegają się szczury

 • vidi12

  Oceniono 15 razy -11

  O co tym razem chodzi ??? Bo nie wierzę w bezinteresonwną akcję promocyjną burmistrza Pulita... Jest Żydem, KOD-owcem, gejem czy reprezentuje "opcję niemiecką" ???

 • supermarjan

  Oceniono 14 razy -14

  >>choćby symboliczną butelkę, to pływa rowerem za darmo.
  eee no to dwa razy trzeba tam isc...
  raz coby schowac te butelke.
  no i drugi raz coby plywac....

 • losiu4

  Oceniono 19 razy -17

  "jak reagują na nie mieszkańcy."

  na ich miejscu bym go po prostu już nie wybierał. Ale jak chcą - niech mają

  Pozdrawiam

  Losiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX