Chełm. Nowa przewodnicząca rady seniorów: Jestem z PiS-u. Niczym się nie zajmuję

Nową przewodniczącą Chełmskiej Rady Seniorów II kadencji została Stanisława Jakubczyk. Działaczka jednak sama była zaskoczona wyborem, bo nie wiedziała nawet, kto i dlaczego ją na to stanowisko zarekomendował. - Niczym się nie zajmuję - powiedziała, przedstawiając się.

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Chełmie w takcie sesji Chełmskiej Rady Seniorów II kadencji, podczas której wybrano prezydium rady. Historię opisał "Super Tydzień Chełmski".

Nowa przewodnicząca rady Stanisława Jakubczyk, która otrzymała 7 głosów, poproszona przez jednego z członków gremium o przedstawienie się (o to samo zostali poproszeni wybrani wiceprzewodniczący i sekretarz), powiedziała:

Nazywam się Stanisława Jakubczyk. Jestem z PiS-u. Niczym się nie zajmuję. Nie wiem, kto mnie rekomendował.

Jej odpowiedź wywołała zaskoczenie wśród zebranych członków rady, tym bardziej że zgodnie ze statutem Chełmska Rada Seniorów nie jest związana z żadnym ugrupowaniem politycznym ani partią polityczną.

Jak w takim razie Stanisława Jakubczyk znalazła się w radzie? - Dostałam telefon z urzędu miasta, że mam być w radzie - stwierdziła.

Więcej o:
Komentarze (125)
Chełm. Nowa przewodnicząca rady seniorów: Jestem z PiS-u. Niczym się nie zajmuję
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 98 razy 86

  Aż trudno uwierzyć. Państwo PiS. Dzwonią to jedziesz i stołek masz. Wszystkie stołki tak są obsadzane. Aby mieć partyjną legitymację, kariera murowana.

 • hanka2016

  Oceniono 69 razy 61

  Co w tym dziwnego? Wszyscy z pisu tak mają: nie wiadomo kto ich zgłosił (patrz sędziowie KRS) i niczym się nie zajmują!!!!!

 • Marcin Różyc

  Oceniono 52 razy 50

  Cały obraz partii rządzącej... Komentarz chyba nie potrzebny...

 • rybka9915

  Oceniono 43 razy 41

  Nastepny nierob, pisbolszewicki nierob dostaje stanowiska nieroba.
  Tak wlasnie wyglada pisbolszewia insajd.

 • ar.co

  Oceniono 36 razy 34

  Braki kadrowe PiS osiągnęły apogeum. Niedługo przed wyjściem z domu trzeba będzie wyrobić kennkartę, zwalniającą od zasiadania w jakimkolwiek gremium z ramienia PiS. Bez kennkarty w razie łapanki wywózka na wybory i przepadło!

 • fakiba

  Oceniono 34 razy 32

  Bardzo ładnie , nie wiadomo kto ja wystawił , nie wiadomo kto głosował ale przewodniczącą jest

 • fakiba

  Oceniono 35 razy 31

  To pasuje do pisu , oni też niczym się nie zajmują

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX