Śmiertelny wypadek w woj. lubuskim. Osobówka zderzyła się z cysterną. Młode małżeństwo nie żyje

Niedaleko Zielonej Góry doszło do poważnego wypadku drogowego. Zginęły dwie osoby - młode małżeństwo, które jechało bmw. Dokładne przyczyny zdarzenia nie zostały jeszcze ustalone, ale prawdopodobnie w samochód osobowy uderzyła cysterna, która również uczestniczyła w wypadku.
Zobacz wideo

We wtorek około godziny 20 drodze krajowej numer 32 niedaleko miejscowości Pław (woj. lubuskie) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. 

Zderzenie osobówki z cysterną. Droga już odblokowana

W wypadku niedaleko Zielonej Góry uczestniczyły dwa pojazdy - cysterna i samochód osobowy marki BMW, informuje asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik prasowy KPP w Krośnie Odrzańskim w rozmowie z Gazeta.pl. W wyniku uderzenia zginęły osoby znajdujące się w bmw - kobieta i mężczyzna, młode małżeństwo. Drugi kierowca nie doznał poważnych obrażeń, ale trafił do szpitala, ponieważ uskarżał się na bóle w klatce piersiowej. Jak informuje rzeczniczka komendy w Krośnie Odrzańskim, na razie przyczyny wypadku nie zostały jeszcze ustalone. Na miejscu pojawił się prokurator. Nieoficjalnie mówi się, że cysterna prawdopodobnie uderzyła w bmw. 

Droga krajowa 32 w okolicy Pław przez wiele godzin była nieprzejezdna. Około godziny 5 rano w środę utrudnienia się jednak zakończyły. 

Więcej o: