Lubartów. Zwłoki Polki zaginionej kilka lat temu wyłowione z morza w Grecji. "Profil DNA się zgadza"

Mieszkanka powiatu lubartowskiego, która zaginęła kilka lat temu, prawdopodobnie została odnaleziona. Greckie służby poinformowały, że jej zwłoki mogły zostać wyłowione z morza. Nieoficjalnie mówi się, że ciało kobiety znaleziono już w 2016 roku.
Zobacz wideo

Lokalny portal Lublin112.pl poinformował, że zaginiona Małgorzata J. się odnalazła. Niestety nie udało się jej odnaleźć żywej. Zwłoki kobiety greckie służby wyłowiły z wody. 

Lubartów. Policja: Profil DNA zaginione się zgadza

Małgorzata J., 28-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego (woj. lubelskie), zaginęła w 2015 roku. Jej rodzina zgłosiła jej zniknięcie w listopadzie i przekazała policji informację, że kobieta może znajdować się w Grecji. Miała bowiem wykupiony bilet lotniczy na lot do Aten z lotniska Warszawa-Modlin. Ślad po niej zaginął, a poszukiwania prowadziła policja w Lubartowie. Jak mówi sierż. szt. Ewelina Skorupska z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, polscy policjanci już na początku śledztwa zgłosili się do strony greckiej po informacje dotyczące zaginionej Małgorzaty J.

Dopiero w tym roku policja w Lubartowie otrzymała informacje od strony greckiej, że profil DNA zaginionej jest zgodny z profilem DNA zwłok kobiety znalezionej w Grecji

- mówi sierż. szt. Skorupska. Dodaje, że teraz lubartowska policja zwróciła się do policji w Grecji o informacje dotyczące okoliczności, w jakich znaleziono zwłoki kobiety oraz tego, co było przyczyną jej śmierci. Nieoficjalnie mówi się, że zwłoki zostały wyłowione z morza. Co więcej, miały zostać odkryte już kilka lat temu - około 2016 roku.

Więcej o: