Pogoda na dziś - środa 10 lipca. Na dziś synoptycy zapowiadają niską temperaturę, wiatr i deszcz

Pogoda na dziś - środa 10 lipca. Zachmurzenie, deszcz i silne porywy wiatru - taka pogoda zapowiadana jest dziś dla całego kraju. Na krańcach wschodnich Polski możliwe również lokalne burze.
Zobacz wideo

Chłodne, północne powietrze będzie w najbliższych dniach wpływało na pogodę w Polsce. W środę meteorolodzy przewidują kolejny pochmurny, deszczowy i wietrzny dzień.

Temperatura. Dziś termometry pokażą od 16 do maksymalnie 21 stopni

Najniższa temperatura zapowiadana jest na dziś dla województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, gdzie ma być maksymalnie 16 stopni. Jeden stopień więcej przewidywany jest w Gdańsku. Z kolei najcieplejszy dzień prognozowany jest w Zielonej Górze, Szczecinie i Opolu - tam około 21 stopni. Z kolei 20 stopni pokażą termometry w województwach wielkopolskim, dolnośląskim, śląskim, małopolskim i podkarpackim. W pozostałych regionach od 18 do 19 stopni.

Pogoda na dziś - środa 10 lipca.Pogoda na dziś - środa 10 lipca. gazeta.pl

Opady. Synoptycy przewidują dziś deszcz w całym kraju

Na dziś meteorolodzy zapowiadają zachmurzenie duże, większe rozpogodzenia pod wieczór w województwach zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim, łódzkim, opolskim i śląskim. W całym kraju przewidywany jest na dziś lokalny deszcz. Dodatkowo w województwach podlaskim, lubelskim i podkarpackim mogą pojawiać się burze z bardziej intensywnymi opadami deszczu. Dziś także kolejny dzień z umiarkowanie silnymi porywami wiatru.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (4)
Pogoda na dziś - środa 10 lipca. Na dziś synoptycy zapowiadają niską temperaturę, wiatr i deszcz
Zaloguj się
 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 2 razy 2

  Pogoda pogoda Napisz gazeta konkretnie co dzisiaj na śniadanie będzie jadł misio?? I z kim po upojnej nocy?? tzn. z bokserem czy bokserką??

 • zembaty66

  Oceniono 3 razy 1

  To ocieplenie klimatu już doprawdy staje się uciążliwe. No i ta susza...

 • veni.vici

  Oceniono 2 razy 0

  przewidujecie ochłodzenie? toż ono już trwa od dwóch tygodni...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX