Czołowe zderzenie na zakopiance. Jedna osoba nie żyje, trzy trafiły do szpitala

W niedzielę około godziny 15:00 na zakopiance w miejscowości Krzeczów pomiędzy Rabką Zdrojem a Pcimiem doszło do poważnego wypadku, w którym zginęła jedna osoba - informuje dziennikpolski.pl.
Zobacz wideo

Na miejscu zdarzenia są wszystkie służby, a droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez przez Mszanę Dolną. 

Jak podaje serwis na trasie, która jest częścią drogi krajowej numer 7 czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W efekcie zdarzenia zginęła jedna osoba (jak podaje OSP Krzeczów nie udało jej się uratować mimo próby resuscytacji), a cztery zostały ranne. 

Wszyscy uczestniczący w wypadku zostali zakleszczeni w swoich pojazdach. 

Serwis 112malopolska.pl podaje, że strażacy używali narzędzi hydraulicznych do uwolnienia poszkodowanych. Na miejscu pojawił się też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował do szpitala jedną osobę. Trzy pozostałe zostały przewiezione do szpitala karetkami. 

Więcej o:
Komentarze (67)
Czołowe zderzenie na zakopiance. Jedna osoba nie żyje
Zaloguj się
 • holgerdanske003

  Oceniono 37 razy 25

  Determinacja Pani Moni, lat 24 , wzrost 169 cm jest godna najwyższego uznania. Jej oferta jest obecna właściwie wszędzie, strach otworzyć lodówkę. Niestety, sadząc z dość już długiego czasu trwania jej wezwań sukces handlowy jest względnie umiarkowany. Współczuję, Droga Pani.
  Droga Gazeto! Rozumiem, że Gazeta.pI to tabloidowa wersja wydania papierowego, a czasy są ciężkie. Wszelako, czy moglibyście Państwo uczynić pewien gest w kierunku czytelników Gazety i nie być organem reklamującym...... Są inne strony www specjalistycznie dedykowane tej stronie życia społeczeństwa

  Pani Moniu

 • sztucznypolak

  Oceniono 17 razy 17

  Obowiazkowe badania psychologiczne dla kandydatow na kierowcow!

  Moze to by wyeliminowalo to bydlo z naszych drog!

 • js08836

  Oceniono 17 razy 15

  Młodzi, szybcy, wścieli i tępi. Teren zabudowany max 50 km/godz. i ofiara śmiertelna. Masakra. Który śmieć bawił se telefonem ? To ten, który przekroczył linię ciągłą. Gdy, to on zginął, to byłoby sprawiedliwie.

 • marc.pl

  Oceniono 13 razy 13

  Jeżeli zginął debil który wyprzedzał na podwójnej ciągłej na to spoko - ale jeżeli zginął ktoś inny to nieszczęście.

 • marc.pl

  Oceniono 13 razy 13

  Tak średnio na 10 kierowców jeden z nich to nieobliczalny wariat dla którego nie istnieją żadne przepisy ruchu drogowego oraz inni użytkownicy drogi.

 • lm648

  Oceniono 15 razy 13

  .... ścinanie zakrętów, nadmierna prędkość, podwójna ciągła, brak umiejętności przewidywania sytuacji na drodze i wreszcie głupota kierujących powodują takie niespodzianki !!!

 • kka69

  Oceniono 12 razy 12

  Niby linia ciągła. Nie bez powodu tam jest.
  A debile jeszcze się wyprzedzają.

 • six_a

  Oceniono 16 razy 12

  husaria jedzie, z drogi śledzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX