Zachodniopomorskie: tragiczny wypadek w Noskowie. Nie żyją dwie osoby, droga zablokowana

Do tragicznego wypadku doszło w Noskowie. Nie żyje kobieta i mężczyzna, do szpitala trafił pasażer i kierowca. - Stan jednego z mężczyzn jest ciężki - informuje policja.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło o godz.4.45 w miejscowości Noskowo (woj. zachodniopomorskie), na drodze krajowej numer 6 (trasa Koszalin-Słupsk). Kierowca audi na prostym odcinku drogi za łukiem zjechał na lewy pas, wpadł w poślizg i dachował.  Zginęło dwoje pasażerów, kierowca i trzeci pasażer trafili do szpitala.

- Zginęły dwie młode osoby, mężczyzna i kobieta. Do szpitala zabrano dwój mężczyzn, stan jednego z nich jest ciężki -  mówi nam mł. asp. Kinga Warczak, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Sławnie. Jak dodaje, kierowca został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. - Wszystko wskazuje na to, że był trzeźwy - mówi mł. asp. Warczak.

Przez kilka godzin na miejscu wypadku były utrudnienia. Ruch był kierowany na objazdy - od strony Słupska przez Sycewice, natomiast od strony Sławna przez Wrześnicę. Ok. 9.30 droga została odblokowana.

Wypadek NoskowieWypadek Noskowie Google Maps

Wypadek autobusu na A4. Osiem osób rannych

Do wypadku doszło również na A4 między Opolem a Brzegiem, gdzie przewrócił się autobus z 37 Ukraińcami. Na miejscu lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, rannych zostało osiem osób. Ich obrażenia nie zagrażają życiu. 

Więcej o: