Miejska Górka. Ciało noworodka w szafie. Chłopiec miał zginąć od uderzeń w głowę

W mieszkaniu w Miejskiej Górce policja znalazła ciało noworodka. 30-letnia matka ukrywała ciążę przed bliskimi, prokuratura postawiła jej zarzut zabójstwa. Wstępne ustalenia wskazują na to, że dziecko urodziło się żywe, zginęło od uderzeń w głowę.

W Miejskiej Górce (woj. wielkopolskie) policja i prokuratura ujawniły więcej informacji na temat sprawy śmierci noworodka. 30-letnia kobieta w ostatni wtorek, 2 lipca, trafiła do szpitala w Rawiczu ze względu na zły stan zdrowia.

Tam lekarze ustalili, że kobieta niedawno urodziła. W jej mieszkaniu pojawiła się policja - funkcjonariusze w szafie znaleźli ciało noworodka. W rozmowie z Polsat News rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Michał Smętkowski przekazał, że ustalono, iż 30-latka ukrywała ciążę przed wszystkimi, nawet rodziną, a dziecko urodziła w ukryciu.

Według wstępnych ustaleń chłopiec urodził się żywy, natomiast zginął od uderzeń w głowę. Po tym, jak 30-latkę wypisano ze szpitala w piątek, kobietę zatrzymano. Prokurator postawił jej zarzut zabójstwa.

Więcej o:
Komentarze (97)
Miejska Górka. Ciało noworodka w szafie, matka ukrywała ciążę. Dziecko urodziło się żywe, miało zginąć od uderzeń w głowę
Zaloguj się
 • sobieryba

  Oceniono 45 razy 45

  Ale oczywiście z tym ZŁEM (dzieciobójstwem, przemocą w rodzinie, gigantycznym alkoholizmem) Kaczyński pod ręke z Episkopatem nie mają zamiaru walczyć - oni mają ważniejsze "zło" do pokonania - LGBT..

 • laerke

  Oceniono 44 razy 38

  Gdyby w Polsce byla legalna aborcja, do takich tragedii nie dochodziloby !
  To wasza wina podli katole !

 • lina555

  Oceniono 36 razy 36

  No to proszę dalej walczyć z edukacją seksualną, antykoncepcją i prawem do aborcji! Bo tak chce kler i jego podlizusy!

 • hilux_ie

  Oceniono 30 razy 30

  No ale przynajmniej się urodził, świrusy od pani Godek przybijają sobie piątki.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 34 razy 30

  A ile takich sprawa nie wychodzi na jaw. Dzieci zakopane na polach, potopione w studniach i szambach, spalone w piecach.

 • pogromca.katoprawackiej.zarazy

  Oceniono 29 razy 29

  Tabu dotyczące seksu, brak edukacji, wstyd, brak szacunku kobiety do siebie, nie poprosi faceta o założenie prezerwatywy. A jeśli to był gwałt? Dlatego, żeby uniknąć takich tragedii: edukacja, antykoncepcja, aborcja.

 • oszrany

  Oceniono 33 razy 25

  Widzicie tepe pisiory do czego prowadzi wasza wladza ?!

 • pogromca.katoprawackiej.zarazy

  Oceniono 24 razy 24

  Fanatyczni przeciwnicy wyboru nazywający siebie "obrońcami życia" mają mordy stulone we wszystkich przypadkach gehenny dzieci. Mam teorię, że ta bezduszna sekta syci się ich cierpieniem.

 • notremak

  Oceniono 24 razy 22

  Ksiunc nie chciał dzieciaczka?
  Najważniejsze, że narodzony. Wtedy z własności dobrego pana Bozi przechodzi na własność dobrych białych, katolickich rodziców.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX