Komentarze (79)
Wyrok ws. Kajetana P. Nauczycielka z odciętą głową, zwłoki wiezione taksówką
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • susceptant

  Oceniono 2 razy 0

  Co się tak napinacie? Przecież wyrok i tak będzie nieprawomocny - zostanie złożona apelacja

 • tomasz852

  Oceniono 10 razy 0

  Jak mozna wyprowadzac czlowieka w taki sposob, przeciez nie stawia oporu. Gdzie RPO?

 • pollion1

  Oceniono 2 razy 0

  dziwne że nie uciekał, już widzę nagłówki ......postrzelony śmiertelnie podczas próby ucieczki.... zginał od strzałów oddanych w czasie obrony własnej funkcjonariuszy....

 • kor102

  Oceniono 5 razy -1

  Skoro oskarżony w chwili popełnienia przestępstwa miał ograniczoną poczytalność, to jaka jest gwarancja, że taki stan nie pojawi się w dowolnym momencie.
  W takiej sytuacji powinien dostać bezwzględne dożywocie (bo nie ma kary śmierci).
  Może też ktoś przypomni, kim jest mamusia tego pana.

 • rodziu81

  Oceniono 7 razy -1

  Niepoczytalny byl tylko przez ulamek sekundy jak wbijal noz?? Poza tym caly plan zabojstwa, wziete torby, pily, noz, wybor ofiraty, ucieczka, zacieranie sladow to wowczas juz byl poczytalny? Kpina..

 • alfonso.perez

  Oceniono 3 razy -1

  Jak to nie będzie dożywocie to sądy znowu się skompromitują. Nie interesuje mnie czy ktoś stwierdził, że był poczytalny bądź nie.

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 23 razy -1

  Kajtek ma odpowiednie pochodzenie - nazwisko na to wskazuje - i mamę w odpowiednim zawodzie z najlepszej kasty ludzi, zatem Kajtek zostanie w trybie natychmiastowym przeniesiony do Gostynina, gdzie pan i pani i ja będziemy opłacali jego wczasy. Co więcej, wczasy te nie będą musiały być dożywotnie, po prostu jak sprawa przycichnie najlepsza kasta wyrobi nową tożsamość i nowe papiery a Kajtek dalej będzie mógł snuć rozważania o nadczłowieczeństwie na wolności. No chyba że pójdą na rympał i od razu dla pucu zamkną Kajtka niby to w pokoju bez klamek, żeby gawiedź się nie burzyła. Ale idą wybory i czuję, że najlepsza kasta zaślepiona nienawiścią znowu wrzuci parę kamyczków do pisowskiego ogródeczka, wyborcy dostaną wielkiego wnerwienia - no bo jak to - wariat, a dokładnie rozplanował ucieczkę... Kajtusia uniewinnią z powodu kuku na muniu, a wyborcy pokażą w wyborach że wolą większość konstytucyjną PiS od niewinnych psychopatów obcinających głowy.

 • doomsday

  Oceniono 17 razy -1

  Wyznanie mojżeszowe w Polsce automatycznie daje w takich sytuacjach niepoczytalność, szczególnie , że mame jest Prokuratorem Prokuratury Generalnej R.P.

 • sthoss

  Oceniono 6 razy -2

  Naprawde trzeba zreformowac to sadownictwo. Ale chyba zacząc od samego początku. Czasowe niepoczytalności, pomroczności jasne totalnie sqrwiły sprawiedliwosc w tym kraju. Naprawde żal ze nie ma w Polsce kopania kanałow czy kopalni uranu, w ktorych mozna byłoby przecwiczyc taki delikwentów jak ten.

 • patriot.wr

  Oceniono 7 razy -3

  Nie napinajcie się tak, jak niezależny, niezawisły, samorządny sąd orzeknie, że niewinny, to wyjdzie na wolność.
  Okaże się , że był torturowany, albo zatrzymamy na boso,

 • smurfmadrala

  Oceniono 10 razy -4

  Socjalistyczne "prawo" "karne" jest stanowczo kryminogenne.

 • zembaty66

  Oceniono 15 razy -7

  Te kajdany na rękach i na nogach, ta czapa na głowie. Biedny Kajtuś Poznański! Co na to Bodnar czy wydał już oświadczenie? A może coś powiedział w sprawie swojego synka nożownika?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX