Komentarze (183)
"Mocna decyzja" UNESCO ws. Puszczy Białowieskiej. Wszelkie działania mają służyć jej ochronie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • szaja25

  Oceniono 19 razy 15

  Nie tylko w sprawie Puszczy Białowieskiej Białoruś jest dla nas przykładem.

 • wujekdolf

  Oceniono 22 razy 14

  decyzja o wycinaniu tych drzew powinna być traktowana i sądzona w odpowiednim terminie (zaraz po pisiorach) jak zbrodnia przeciwko ludzkości.

 • stop.polonizacji.europy

  Oceniono 18 razy 12

  Znów to "obcy" mają rację a "nasz" rząd usilnie musi tłumaczyć, że to on działa w naszym interesie. A skoro ma poparcie 45% to pytanie gdzie jest Polska i Polacy, jeśli sporą częśc społeczeństwa lepiej reprezentują instytucje międzynarodowe a druga część w ogóle nie jest tym zainteresowana? Polska i Polacy stają się pustymi pojęciami.

 • jerzysm42

  Oceniono 12 razy 10

  Ile na mordowaniu Puszczy Białowieskiej zarobił Szyszka, a ile Konrad Tomaszewski (bliski kuzyn Kaczyńskiego)?
  Ile odpalili Jarkowi, ile Rydzykowi?

 • ojciec_belzebub

  Oceniono 10 razy 8

  UNESCO - kolejny, śmiertelny wróg prawdziwie polskich katoholików.

 • horatio_valor

  Oceniono 10 razy 8

  I tak oto PiS zdołał przesunąć Polskę na pozycję za Białorusią.

 • zebrzec

  Oceniono 8 razy 8

  pissowe skurFestyństwo...

 • bleifuss

  Oceniono 9 razy 7

  No i pis przebił Bat`kę.

 • swietyszczur

  Oceniono 17 razy 7

  Jak to dobrze ze Stalin nie dal Polsce calej puszczy bialowieskiej .

 • edza4

  Oceniono 12 razy 6

  Trzeba pamiętać kto swoimi wariackimi ustawami dał przyzwolenie na dewastację puszczy,i tylko jednego szkoda że debili nie można ukarać,w Polsce być w rządzie to znaczy być bezkarnym,a kasę zwaną państwową,czyli niczyją a dokładniej podatnika można kroić na własne potrzeby. To tak "jak nam się należało" ,to podkomisja smoleńska aby zapełnić kieszenie kolesiom,to koszty wyjazdów do Torunia,rozbijanie samochodów i inne zachcianki tępych głów ,tak jakby to dzięki nim świat się kręcił.Tylko że już dawno minęły czasy,gdzie skromny premier korzystał z tramwaju lub minister z rowera,aby nie wyrzucać pieniędzy na zakup całej floty aut ponieważ kraj był w potrzebie.Serce boli jak banda bezmózgowców robi z Polski zaścianek Europy.

 • cambrone

  Oceniono 8 razy 6

  Jedynie słuszna partia doprowadziła do tego,ze wyprzedza nas Białoruś.....

 • marywil2012

  Oceniono 8 razy 6

  Łojezi, to się będą pisiory znowu zaplanować, że przeciwko im UNESCO przemysł pogardy rozkreca i że reke na suwerenność która jak wiadomo.zaklada niszczenie natury na potęgę. Głupi ten naród niewiarygodnie

 • 116av

  Oceniono 7 razy 5

  Szyszko i Kaczynski ile ze sprzedanego drewna wplynelo do kasu Pis-u?

 • stach_79

  Oceniono 7 razy 5

  Pisokomuchy chciały zrobić drugą Białoruś... okazuje się, że w pewnych kwestiach już wyprzedzamy zacofaniem kraj autorytarnie rządzony przez jedynego (świętego) pana i władcę... czy u nas dojdzie do tego samego?

 • raknawspak

  Oceniono 8 razy 4

  I ktos sie w tym kraju przejmie?

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 10 razy 4

  Siekiera Jasia właśnie się popłakała.

 • fields1

  Oceniono 5 razy 3

  W ramach edukacji społecznej Warszawa powinna być ogłoszona ścisłym rezerwatem.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 6 razy 2

  Co nas to obchodzi
  - myśli Jarosław Kaczyński, siedząc na nocniku.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 4 razy 2

  No coz.Towarzysz 1 sekretarz,zostal w blad wprowadzony,a poniewaz jest PANEM SEKRETARZEM,co sie bedzie jakim tam UNESCO,przejmowal.

 • leszekkrzysztof

  Oceniono 12 razy 2

  Czy ta decyzja wywoła kolejny zespół urojeniowo-obsesyjny?!

 • wan20_3

  Oceniono 1 raz 1

  Szyszsko powinien dostać emeryturę ustaloną w oparciu o przepisy emerytalne dotyczące SBeków, zaś jako dodatkowa represja - pomarańczowe ubranko i niech żałosna dziadyga sprząta lasy.

 • 31.februarius

  Oceniono 15 razy 1

  "Podczas szczytu w Baku Komitet Światowego Dziedzictwa UNESCO przyjął stanowisko ws. Puszczy Białowieskiej. Wynika z niego, że wszelkie działania na jej terenie mają być ukierunkowane na ochronę jej unikalnego stanu."

  No szok po prostu!
  Z tym to się pisiorstwo na pewno nie liczyło!

 • dar61

  Oceniono 2 razy 0

  Metodyka rządu pisowskiego i LP „na przeczekanie” plis „cichaczem” nie działa wobec fachowców od demonstracji, o pisiacy.

  '...aneksami do Planów Urządzenia Lasów...'
  >>> aneksami do planów urządzAAAAnia lasów
  Pisownia przez „-a-” z powodu nawet dwudziestu lat ich realizacji, to nie są działania jednorazowe.

 • xsawer

  0

  I w tym jest sęk.

 • realistas

  Oceniono 9 razy -1

  Ci, którzy tak walczą z "wycinką" powinni przeczytać co w puszczy podlega ochronie. Później podejmować dyskusję i walkę. Ja widzę, że leśnicy mają rację tylko nie są hałaśliwi i nie kłamią jak "obrońcy".

 • rafthetough

  Oceniono 6 razy -2

  zapraszam na urlop do "puszczy" a raczej tego co z niej zostalo. kto zobaczy tysiace martwych drzew od razu przejrzy na oczy. ale lewakom do rozumu ciezko przemowic. poczytajcie tez historie lasu bawarskiego, na terenie niemiec nie ratowali i zostal martwy las, na terenie czech ratowali i wycinali i uratowali las.

 • losiu4

  Oceniono 4 razy -2

  i dlatego należy ciąć chore i umierające drzewa w których kornik się panoszy. Brawo UNESCO :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • bart5554b

  Oceniono 8 razy -2

  Eh ta Wyborcza... To już jest żenujące

  ==
  opublikowano: 19 czerwca 2017

  UJAWNIAMY manipulację „Wyborczej”. GW: „UNESCO wykreśli z listy Puszczę Białowieską". Bzdura! Puszcza nie jest nawet na liście dziedzictwa w zagrożeniu

  Od niemal dwóch tygodni redakcja Adama Michnika straszy Polaków, że już wkrótce czekać nas będzie niewyobrażalny „skandal”, czyli wykreślenie z listy UNESCO Puszczy Białowieskiej. O co chodzi? Okazuje się, że pseudoekologów z Czerskiej boli fakt, iż Polska organizuje 41. Sesję Komitetu Światowego UNESCO, a to wielkie wyróżnienie dla naszego kraju i dowód na zaufanie, jakim obdarza nas UNESCO. Co ciekawe, redaktorzy z Czerskiej twierdząc, że dojdzie do wypisania Puszczy Białowieskiej z listy UNESCO, „zapominają”, że puszcza nie jest nawet na Liście dziedzictwa w zagrożeniu! O co naprawdę chodzi „Gazecie Wyborczej”

  wpolityce.pI/polityka/344849-ujawniamy-manipulacje-wyborczej-gw-unesco-wykresli-z-listy-puszcze-bialowieska-bzdura-puszcza-nie-jest-nawet-na-liscie-dziedzictwa-w-zagrozeniu

  ==

  UWAGA! Skorumpowani zdrajcy wspierają niemiecką propagandę, której celem jest wymazanie z pamięci ich agresji na Polskę w 39' i wszystkich późniejszych dokonań! Westerplatte, najważnieszy pomnik tych wydarzeń, ma wg nich pozostać ruiną!

  Chcą, aby Westerplatte pozostało w ruinie?! Kluby totalnej opozycji chcą odrzucenia projektu ustawy dot. budowy Muzeum Westerplatte

  Podczas środowej debaty sejmowej nad projektem ustawy dot. budowy Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 roku kluby PSL-UED oraz Teraz! opowiedziały się przeciwko temu projektowi, natomiast klub poselski Kukiz‘15 zapowiedział, że ja poprze.

  wpolityce.pI/polityka/453497-po-ko-chce-odrzucenia-projektu-ustawy-dot-westerplatte

 • kor102

  Oceniono 8 razy -2

  Greenpeace, ci znają się na wszystkim, jak fakiba i antropoid.

 • aagaj

  Oceniono 6 razy -2

  Cikawostką jest ochrona Puszczy Bialiwieskiej po Białoruskiej stronie czy tam ktoś ważny był i widział to co ja , oni nic nie chronią jest tam co jest , a ze całość jest parki narodowym i co z tego !
  Wszędzie czysto !

 • prawdawaszaboli

  Oceniono 11 razy -3

  > UNESCO przyjął stanowisko ws. Puszczy Białowieskiej. Wynika z niego, że wszelkie działania na jej terenie mają być ukierunkowane na ochronę jej unikalnego stanu.

  "Unikalny stan" to martwe drzewa i dobrostan korników...

 • xsawer

  Oceniono 5 razy -3

  Mamy XXI wiek i dlatego Polska powinna mieć puszczę na miarę tegoż wieku. Aby rozwiazać problem kornika, kleszczy i wszelkiego robactwa należy cały ten starożytny bajzel wyciąć, oglosiv przetarg i teren pokryć kostką bauma. Będzie ładnie, równo i nowoczesnie.

 • maras63

  Oceniono 10 razy -4

  Za kilka lat chłopcy z Grinpicu na ławie oskarżonych posadzą kornika, który w jak najbardziej naturalny sposób zje Puszczę. Kornik dostanie dożywocie, a Polacy Puszczę za 200 lat.

 • honeker2

  Oceniono 6 razy -4

  Ciąć i czyścić puszczę. Reszta na Białoruś do Łukaszenki

 • olal.bana.gw

  Oceniono 10 razy -4

  Zydki napisaly nam prawa (pewnie jeszcze popisza). Bialorusini ucza nas e-kologii i ochrony przyrody, Hunowie nauczyli jesc sztuccami. Watykanczycy nauczyli nas krasc i zrobili z tego ceche narodowa genetycznie zakodowana w DNA (wyjatki to te pomieszance z innymi z powodu roochawek wojenno-powstanczych).
  Racje mial slynny Rajmund mowiac ze narod wspanialy tylko ludzie qrw.
  Panie blogoslaw wybrancom.

 • mazzinl890

  Oceniono 9 razy -5

  Decyzja nie dosyć że mocna, to jeszcze kolejna!
  Zgroza!!!

  Moja mocna decyzja:
  Albo mi dasz swoje pieniądze, lemingu, albo wciągnę cię na listę tych, którzy mi nie dali pieniędzy.
  Wybieraj!

 • lukki69

  Oceniono 13 razy -5

  Zajmijcie się lepiej swoim krajem....odstrzeliwujecie 3 razy więcej dzików....wycinacie 3 razy więcej drzew w puszczy i trujecie najwięcej CO2 najwięcej w Europie...
  U nas Terroryści bronią życia szkodników w ekosystemie i fok na drugim końcu świata pod waszym wpływem zamiast zająć się odpadami, wyrzucanym jedzeniem czy patologią bezzwrotnych opakowań i naczyń

 • jelonek666

  Oceniono 12 razy -6

  Swoje puszczę powycinali dziesiątki lat temu a teraz będą mówić co mamy robić ze swoją? Jakim ku... prawem ktoś się wpierd... do naszego gospodarstwa i poucza??? Puszcza należy do terytorium PL a nie UNESCO czy Greenpeace!!!

 • ukw8078

  Oceniono 10 razy -6

  "Mocna decyzja" UNESCO ws. ... gospodarki leśnej :)
  Teraz już tylko czekać na przemocną decyzję UNICEF w kwestii uwiądu starczego lemingów, surykatek oraz weteranów LGBTWC, by trafili na listę.

  Pouczam: UNESCO nie jest władne decydować o niczym poza UNESCO. Słownie: O NICZYM poza jakąś śmieszną listą UNESCO, która sie nie nadaje nawet na papier toaletowy, bo jest wirtualna.
  Wiem to ja, wie to mój kot, wie to moja poranna kupa.
  Perły dziennikarstwa żydowskiej gazety dla Polaków tego nie wiedzą.
  Jak oni to robią?
  I co znaczy "mocna" decyzja.
  Rozumiem mądra, zdecydowana, szybka, kompromisowa, głupia, ba, powabna decyzja etc... ale MOCNA? Toż to jest językowy potworek.... co w przypadku potworka gazetkowego tak do końca nie dziwi.

  Resume: albo las wyżre kornik, albo na jakąś debilowatą listę UNESCO. Mocna rzecz :)
  Ta notka jest bełkotem upitraszonym dla idiotów zwanych lemingami, które jakoby miały być młode, wykształcone i z dużych miast a są to stare, eSBeckie durnoty z Końskowoli

 • majster_mundek

  Oceniono 11 razy -7

  czyli zostawić niech se przyroda radzi sama?

  no to po 3ech latach nic nie robienia na skutek ekoterroru targowicy i ekopojebow juz widać efekty samonaprawiania się przyrody :-)

 • antygronkowiec

  Oceniono 20 razy -10

  Tym sraluchom z greenpeace sugeruje zajęcie się problemem wycinki lasów deszczowych...

 • kolektywnie

  Oceniono 14 razy -10

  GREENPEACE tłumaczy co UNESCO ma na myśli wydając taką a nie inną decyzję. Naprawdę cudny manewr autora.

  Białorusini wycinają drzewa walcząc z kornikiem drukarzem więc coś tu drogim aktywistom się pomyliło?!

 • blazejmarchewka

  Oceniono 14 razy -10

  Oj jak GreenPeace się zajął tematem to po prostu trzeba im przelać odpowiednią donację i sprawa się załatwi jak z NordStream . A jak wpiszą ją do dziedzictwa zagrożonego to co? niech wpisują. Marta Grundland - ładne, NIEMIECKIE nazwisko swoją drogą...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX