Wypadek na DK10 na trasie Toruń-Bydoszcz. Samochód osobowy wjechał pod tira i się zapalił

Na drodze krajowej nr 10 doszło do tragicznego wypadku. Na trasie Toruń-Bydgoszcz samochód osobowy wjechał pod ciężarówkę, po czym stanął w ogniu. Zginęła jedna osoba. DK10 została zablokowana.
Zobacz wideo

Do wypadku na DK10 doszło około godziny 5:00. W miejscowości Emilianowo (województwo kujawsko-pomorskie) samochód osobowy wjechał pod ciężarówkę i zapalił się. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki próbował uniknąć zderzenia z innym pojazdem, wyprzedzającym "na trzeciego" - relacjonuje Onet.pl.

Tragiczny wypadek na DK10. Nie żyje kierowca samochodu osobowego

Kierowca samochodu osobowego, który wjechał pod ciężarówkę, został zakleszczony w płonącym pojeździe. Mimo szybkiej akcji strażaków i ratowników medycznych, nie udało się go uratować - informuje portal Tylko Toruń

DK 10 na trasie Toruń-Bydgoszcz została zablokowana. Policja organizuje objazdy: od strony Bydgoszczy ulicami Jana Pawła II i Nowotoruńską, a od strony Torunia - ulicą Nowotoruńską. Na miejscu zdarzenia pracują służby. Droga krajowa nr 10 może być zablokowana nawet przez cztery godziny.

Wypadek na DK10 na trasie Toruń-Bydoszcz. Samochód osobowy wjechał pod tira i się zapaliłWypadek na DK10 na trasie Toruń-Bydoszcz. Samochód osobowy wjechał pod tira i się zapalił Fot. Google Maps

Więcej o:
Komentarze (25)
Wypadek na DK10 na trasie Toruń-Bydoszcz. Samochód osobowy wjechał pod tira i się zapalił
Zaloguj się
 • oszrany

  Oceniono 10 razy 8

  A ten bandyta co wyprzedzał na trzeciego i spowodował wypadek to tak wolno będzie puszczony ?

 • z.04.2019

  Oceniono 10 razy 8

  nie ustępuję jadącym na 3. , dostają długimi , zwalniam ale nie robię gwałtownych manewrów, życie moje jest cenniejsze

 • zalogujsie00

  Oceniono 8 razy 6

  Przy całej tragedii, jeżeli był to nowy samochód, który zapalił się to winny jest... czynnik chłodzący w klimatyzacji 1234(s)YF, IMO podobnie jak w tragedii pod Szczecinem. Propan butan, który można zastosować w klimie jest mniej szkodliwy i mniej palny jak ten (s)YF. Połączenie z wodą w wysokiej temperaturze daje kwas fluorowodorowy.

 • sabaton128

  Oceniono 7 razy 5

  Skąd w ostatnim czasie tyle pożarów samochodów? Jeszcze troche, to byle stłuczka bedzie wyglądała jak na filmie (pożar i/lub wybuch).

 • glencok

  Oceniono 7 razy 1

  Ta droga to prawdziwy psychiatryk, między Bydgoszczą a Toruniem powinny być ciągłe kursy radiowozów bo polaczki jeżdżą tam jakby byli walnięci. Piękna droga, szeroka i długie proste. Idealne miejsce do zabijania dla naszych kierowców
  Panie zero, może wreszcie podwyżki mandatów i więcej policji na drogach?

 • acide94

  0

  Akurat na tym odcinku dosłownie przy każdym wjeździe do lasu stoją prostytutki, co też pewnie niespecjalnie sprzyja koncentracji kierowców.

 • sztucznypolak

  Oceniono 7 razy -1

  A w okolicy miejscowosc Wypaleniska ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX