Wypadek na DK10 na trasie Toruń-Bydoszcz. Samochód osobowy wjechał pod tira i się zapalił

Na drodze krajowej nr 10 doszło do tragicznego wypadku. Na trasie Toruń-Bydgoszcz samochód osobowy wjechał pod ciężarówkę, po czym stanął w ogniu. Zginęła jedna osoba. DK10 została zablokowana.
Zobacz wideo

Do wypadku na DK10 doszło około godziny 5:00. W miejscowości Emilianowo (województwo kujawsko-pomorskie) samochód osobowy wjechał pod ciężarówkę i zapalił się. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki próbował uniknąć zderzenia z innym pojazdem, wyprzedzającym "na trzeciego" - relacjonuje Onet.pl.

Tragiczny wypadek na DK10. Nie żyje kierowca samochodu osobowego

Kierowca samochodu osobowego, który wjechał pod ciężarówkę, został zakleszczony w płonącym pojeździe. Mimo szybkiej akcji strażaków i ratowników medycznych, nie udało się go uratować - informuje portal Tylko Toruń

DK 10 na trasie Toruń-Bydgoszcz została zablokowana. Policja organizuje objazdy: od strony Bydgoszczy ulicami Jana Pawła II i Nowotoruńską, a od strony Torunia - ulicą Nowotoruńską. Na miejscu zdarzenia pracują służby. Droga krajowa nr 10 może być zablokowana nawet przez cztery godziny.

Wypadek na DK10 na trasie Toruń-Bydoszcz. Samochód osobowy wjechał pod tira i się zapaliłWypadek na DK10 na trasie Toruń-Bydoszcz. Samochód osobowy wjechał pod tira i się zapalił Fot. Google Maps

Więcej o: