Tragedia w Lubaniu. Świadkowie o ataku na kobietę: Nie miała twarzy, jakby tir przejechał

Według nieoficjalnych doniesień mężczyzna, który w piątek wieczorem w brutalny sposób zaatakował swojego brata i partnerkę, miał opuścić niedawno szpital psychiatryczny. Kobieta w wyniku ataku zmarła. - Ona nie miała twarzy, głowy. Jakby tir po niej przejechał - opowiadają świadkowie zdarzenia.
Zobacz wideo

Polsat News dowiedział się, że 22-letni mężczyzna, który zaatakował swojego brata i 23-letnią kobietę siekierą, miał kilka dni temu opuścić szpital psychiatryczny. Co więcej, telewizja dotarła do mieszkańców kamienicy w miejscowości Lubań (dolnośląskie), w której w piątek wieczorem rozegrał się rodzinny dramat

Tragedia w Lubaniu. Sąsiad: Poleciał po siekierę, rozwalił mi drzwi

Napastnik najpierw miał zaatakować swojego brata. Miał się na niego rzucić z siekierą i nożem. Mężczyźnie udało się schronić u sąsiada.

- Schowałem mężczyznę, którego napastnik gonił i chciał zabić. Zaatakował mnie nożem. Wyciągnąłem go z mieszkania na zewnątrz, zamknąłem drzwi. Poleciał po siekierę, rozwalił mi drzwi - opowiadał mężczyzna, u którego ukrył się brat 22-latka.

Tyle szczęścia nie miała 23-latka, według "Radia Wrocław" konkubina napastnika, która miesiąc temu urodziła dziecko. Mężczyzna zaatakował ją w drugiej kolejności. - Ona nie miała twarzy, głowy. To tak jakby tir po niej przejechał - wspominali świadkowie. Podkreślali, że na miejscu zbrodni było bardzo wiele krwi.

Policja nie udziela informacji

Ze względu na dobro śledztwa policja nie udziela szczegółowych informacji na temat zdarzenia. Wiadomo jednak, że 22-latek został zatrzymany i doprowadzony do lubańskiej prokuratury.

Więcej o:
Komentarze (222)
Tragedia w Lubaniu. Świadkowie o ataku na kobietę: Nie miała twarzy, jakby tir przejechał
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 80 razy 72

  Psychiatrów nie ma ("niech wyjadą!", jak wrzeszczała do lekarzy pisowska posłanka), oddziały psychiatryczne się zamyka, z jeszcze istniejących wypisuje się niebezpiecznych pacjentów, na wizytę u psychiatry czeka się kilka miesięcy - to i efekty są.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 94 razy 58

  Grunt, że rodzina była polsko katolicka, a nie uchodźców. Od razu człowiek spokojniejszy.

 • dublet

  Oceniono 48 razy 38

  Przypominam, że już w pierwszym roku PiSu śmiertelność wśród Polaków wzrosła o 8%. W drugim umarło najwięcej od czasów wojny. A w trzecim (2018) średnia długość życia w Polsce spadła, co zdarza się WYŁĄCZNIE w krajach, gdzie trwa wojna! Wszystkie dane z reżimowego GUS u, czyli tak naprawdę jest dużo gorzej!

 • arcanka

  Oceniono 36 razy 32

  Epidemia, nie ma dnia bez doniesień o następnej tragicznej śmierci młodych ludzi, dzieci. Co się z nami porobiło. Dramaty się rozgrywają zwłaszcza w najbliższym gronie, rodziny czy znajomych.

 • Antoni Grabowski

  Oceniono 24 razy 14

  Przez obecna politykę rządu nawet rodziny są podzielone nie mówmy o obcych. Alkohol z 500+zabija coraz to więcej. Dajcie pomoc pod warunkiem _że dana osoba będzie dalej pracowac zawodowo ale nie tak w formie łapówki za głos i to z publicznych pieniędzy.

 • 600ps

  Oceniono 16 razy 10

  Zwolennik PiS-u i wierny wojownik tej parti opuscil szpital i przystapil do akcji. 500+ pokazuje swoja moc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX