Toruń: wieźli okna do montażu, a fachowca w bagażniku. Siedział zgięty na poduszkach

Na kocach i poduszkach siedział w bagażniku pasażer podróżujący osobowym peugotem. Niebezpieczna podróż zakończyła się po kontroli inspektorów z Delegatury Północnej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
Zobacz wideo

Dwuosobowy samochód osobowy z przyczepą, którą transportowano okna, został zatrzymany do kontroli przez inspektorów patrolujących ulice Torunia. Jeszcze przed zatrzymaniem uwagę inspektorów zwrócił siedzący w nienaturalnej pozycji pasażer auta. Okazało się, że z powodu braku miejsca jeden z mężczyzn siedział w bagażniku wśród poduszek i koców. W ten sposób mężczyźni chcieli przejechać blisko 30 kilometrów: z Torunia do Aleksandrowa. Auto nie było przystosowane do przewozu trzech osób.

Inspektorzy z Delegatury Północnej GITD ukarali kierowcę mandatem, a pasażer musiał opuścić bagażnik. W dalszą podróż udał się autobusem komunikacji miejskiej.

Więcej o:
Komentarze (61)
Toruń: wieźli okna do montażu, a fachowca w bagażniku. Siedział zgięty na poduszkach
Zaloguj się
 • rubiniak

  Oceniono 18 razy 18

  Po pierwsze to nie samochód osobowy, tylko ciężarowy, Pan Dziennikarz nie widzi kratki?! A siedzenie na "pace" też mi afera :)

 • piotras01

  Oceniono 18 razy 18

  Ksiądz w Totuni przewala miliony a chłopa na poduszkach złapali, ot równość wobec prawa.

 • remo29

  Oceniono 12 razy 10

  Kiedyś dwóch takich przywiozło mi fiatem cincuecento drzwi do domu, BEZ przyczepki. Nie widziałem czegoś takiego od czasów pralki w 126p.

 • yaspiman

  Oceniono 11 razy 9

  pozwolili mu siedzieć, a przecież mogli kazać stać. ludzcy panowie.

 • ref-lex

  Oceniono 7 razy 7

  To jest niedmozliwe, ze ponizsza reklama porno nie jest przez gazete zauwazona. Ukazaly sie juz przez kilka miesiecy setki tej reklamy.

 • aliens

  Oceniono 6 razy 6

  A skąd wiadomo że to fachowiec? Ktoś sprawdził jego kwalifikacje? A moze partacz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX