Była żona Bodnara reprezentuje żonę Pereiry w sporze o dzieci. "Gigantyczny konflikt interesów"

Okazało się, że była żona Adama Bodnara reprezentuje pro bono Marię Mackiewicz-Pereirę, która jest w sporze o dzieci z Samuelem Pereirą. Ujawnienie tej informacji zbiegło się z atakami na RPO i jego 14-letniego syna, które przypuszczało TVP Info, a Pereira szefuje portalowi telewizji. "To jest tak gigantyczny konflikt interesów, że uczciwy szef by to dostrzegł" - napisała Kataryna.
Zobacz wideo

Najpierw krótkie podsumowanie: Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich, stwierdził, że zatrzymanie Jakuba A., podejrzewanego o zabójstwo 10-latki z Mrowin, mogło naruszać jego godność. Wtedy też RPO znalazł się na celowniku Telewizji Publicznej, a krytyczne materiały o nim emitowały "Wiadomości".

Były one zatytułowane kolejno: "Policja oburzona nieuzasadnionym atakiem RPO", "W czyim interesie działa Adam Bodnar?", "W obronie interesów mordercy?", "Podwójne standardy rzecznika Bodnara" oraz "Bodnar broni interesów mordercy dziecka?".

Natomiast w TVP Info i portalu tvp.info pojawiły się informacje, że 14-letni syn Adama Bodnara miał w maju tego roku dokonać trzech rozbojów

Była żona Bodnara pomaga żonie Pereiry w sprawie o dzieci

Ataki na Adama Bodnara m.in. w mediach społecznościowych kontynuował też Samuel Pereira, szef portalu tvp.info. Tymczasem w poniedziałek wieczorem Katarzyna Sadło, znana jako blogerka Kataryna, napisała, że jest inny wątek w sprawie.

Wiecie co jest najbardziej obrzydliwe w zaangażowaniu Pereiry w gnojenie rodziny Bodnarów na antenie TVP? Była żona Bodnara, a matka jego syna, reprezentuje pro bono żonę Pereiry w sprawie o dzieci. To jest tak gigantyczny konflikt interesów, że uczciwy szef by to dostrzegł

- napisała Kataryna.

Pereira odpowiada: To Bodnar zaczął ataki na TVP

Dziennikarz TVP jest w trakcie sporu z żoną o dzieci. Apelował nawet, by nie dawać wiary relacjom jego żony Marii Mackiewicz-Pereiry, że utrudnia jej kontakt z dziećmi.

Samuel Pereira odniósł się do słów Kataryny, potwierdzając, że taka sytuacja ma miejsce. Dziennikarz odparł zarzuty, twierdząc, że ta "przebiła dno" i tak naprawdę, to Bodnar zaczął ataki na TVP, gdy Karolina Bodnar wzięła sprawę jego żony.

Przyjaciółka A. Bodnara przebiła dno.
Jeśli już szukać związku - to po tym jak Karolina Bodnar wzięła sprawę, RPO zaczął ostro atakować TVP.
Przykro mi, ale muszę sprostować: pani Karolina Bodnar nie walczy ws. dzieci tylko uniknięcia płacenia alimentów oraz uniknięcia orzeczenia winy.

Później Pereira dodał jeszcze, że to od Kataryny "dowiedział się" o rozwodzie Adama Bodnara oraz że Karolina Bodnar to jego była żona. "Nie podejrzewam by pani mecenas wzięła sprawę na prośbę Bodnara tylko po to żeby mi dowalić" - skwitował.

Rodzina RPO podjęła - po emisji materiałów w TVP Info - pierwsze kroki prawne. Natomiast w tej sprawie w obronie syna Bodnara stawał m.in. rzecznik praw dziecka czy Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

Więcej o:
Komentarze (505)
Ataki TVP Info na Adama Bodnara. Była żona RPO reprezentuje żonę Samuela Pereiry w sporze o dzieci
Zaloguj się
 • hipokryzja

  Oceniono 174 razy 158

  Pereira taki konserwatywny i walczy w sądzie o dzieci z byłą żoną?! Oj, nieładnie:)

 • zaginiony_palik

  Oceniono 136 razy 122

  Jak doszło do tego, że ten wypierdek mamuta jest czyimkolwiek szefem

 • polakadam

  Oceniono 99 razy 95

  To z Pereiry taki katolik jak z posła Pięty.
  O wartościach tradycyjnych publicznie się nawija i poucza innych tylko ich we własnym życiu się nie stosuje. Z resztą podobnie jak jego szef Kura.
  Cała ta wiara polskich tzw katolików jest goowno warta.

 • warszawiak67

  Oceniono 95 razy 85

  Jak to możliwe, Pan Pereira, prawicowiec, rodzina i Kościół najważniejsi i walczy o dzieci z żoną???
  Ślub kościelny i rozwód???

 • pine.tree

  Oceniono 51 razy 51

  Czyli jeśli pan Pereira nie jest już w związku z panią Marią Mackiewicz to oznacza również że przestał być powinowatym Pana Prezesa.

 • terazjakinick

  Oceniono 59 razy 51

  A rozwód to tak po chrześcijańsku? Tak zgodnie z wartościami? :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX