Jabłonna. Partner zamordowanej 37-latki zatrzymany. Usłyszał zarzuty, do których się przyznał

Jabłonna. 33-letni Ariel C. usłyszał dwa zarzuty w związku ze śmiercią swojej 37-letniej partnerki. Kobietę znalazła w piątek jej siostra - ciało było przykryte kocem, wokół była krew, a na szyi widać było ślady duszenia. Prokuratura informuje, że mężczyzna formalnie się przyznał.
Zobacz wideo

W Jabłonnie k. Legionowa (woj. mazowieckie) doszło do zabójstwa 37-letniej kobiety. W poniedziałek prokuratura poinformowała o szczegółach zbrodni oraz o postępowaniu, które jest w tej sprawie prowadzone. Wiadomo już, że zatrzymano mężczyznę podejrzanego o zabicie kobiety. 

Jabłonna. Partner zamordowanej zatrzymany. Przyznał się 

Podczas poniedziałkowej konferencji prokurator Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga przekazał informację, że w sprawie zabójstwa 37-latki zatrzymano 33-letniego Ariela C., konkubenta ofiary. Mężczyzna trafił w ręce policji w nocy z soboty na niedzielę. Usłyszał już dwa zarzuty - pierwszy dotyczy zabójstwa kobiety, drugi - narażenia na bezpośrednią utratę życia lub zdrowia niemowlęcia. Jednocześnie potwierdzono wcześniejsze doniesienia medialne o tym, że przy ciele 37-letniej ofiary leżał jej dwumiesięczny synek. Chłopiec nie miał obrażeń i przeżył. 

Z formalnego punktu widzenia, mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów

- mówi prokurator Krynke i dodaje, że zatrzymany 33-latek złożył również obszerne wyjaśnienia, ale prokuratura nie będzie zdradzać ich szczegółów ze względu na dobro śledztwa.

Jak dowiedziało się TVN24, Ariel C. to trzecia osoba zatrzymana w sprawie. Wcześniej informowaliśmy o dwóch zatrzymanych mężczyznach, który nie usłyszeli żadnych zarzutów prokuratorskich. W poniedziałek poinformowano, że zostali oni przesłuchani w charakterze świadków i zwolnieni.

Do zbrodni w Jabłonnie pod Legionowem doszło w piątek wieczorem. Na ciało 37-letniej kobiety natknęła się jej siostra, która była zaniepokojona brakiem kontaktu. Weszła do mieszkania przez okno i zobaczyła, że na łóżku leży nieruchomo jej siostra. Ciało było przykryte kocem, a wokół były liczne ślady krwi. Tuż obok leżało niemowlę - dwumiesięczny synek zamordowanej kobiety. Już wcześniej prokuratura informowała, że podejrzewa zabójstwo. Wskazywały na to ślady na ciele 37-latki - rany kłute na szyi oraz ślady duszenia skórzanym paskiem. 

Więcej o:
Komentarze (20)
Jabłonna. Partner zamordowanej 37-latki zatrzymany. Usłyszał zarzuty, do których się przyznał
Zaloguj się
 • ref-lex

  Oceniono 16 razy 14

  Czy do jasnej cholery mozecie wyeliminowac prostytucyjne ogloszenia w komentarzach gazety? Jak dlugo to bedzie trwalo? Nawet pod artykulem o morderstwie kobiety? O pieniadze stracie sie cala gębą, ogloszenia prostytucji za darmo jest za trudna do zablokowania?

 • justas32

  Oceniono 16 razy 8

  Zaraz się ruskie pachołki będą prześcigać w licytacji co by mu mogli zrobić i jak bardziej można jeszcze zaostrzyć kodeks karny - a wszystko żeby się przypodobać bezmózgiemu suwerenowi ...

 • pepe_papa

  Oceniono 10 razy 6

  No to do dzieła premierze Morawiecki. Wydaj wyrok!

 • franekz

  0

  Przyznał się do zarzutów? Za same zarzuty niewiele mu zrobią.

  Gimbaza z gazety. Przyznać się mógł do winy a nie do zarzutów

 • anna.pcz

  Oceniono 15 razy -11

  37-letnia matka puszcza się z 33 latkiem? Chyba musiał imponować sporym bolcem bo jaki inny powód...

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 15 razy -11

  >Usłyszał zarzuty, do których się przyznał

  Gdzie jest RPO Bodnar od obrony morderców?
  Jak się przyznał to najpewniej niewinny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX