Olsztyn. Wjechała na pasy na czerwonym świetle. Potrącony 5-latek i jego matka [WIDEO]

24-letnia kobieta, jadąca volkswagenem, nie zatrzymała się na czerwonym świetle na ul. Limanowskiego w Olsztynie. Widząc ludzi na przejściu, skręciła w lewo i potrąciła dwie osoby - kobietę oraz 5-letniego chłopca.
Zobacz wideo

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę 22 czerwca około godziny 13:00. Na ul.  Limanowskiego w Olsztynie 24-latka prowadząca samochód marki Volkswagen potrąciła na pasach 5-letniego chłopca oraz jego mamę. Kierująca samochodem wjeżdżała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Kobieta i chłopiec przechodzili na przejściu dla pieszych zgodnie z przepisami.

Wypadek w Olsztynie. Rannym 5-latkiem i jego mamą zajęli się przechodnie

Wypadek został zarejestrowany przez kamerę ITS (Intelligent Transportation System). Świadkowie zdarzenia wezwali policję, która zatrzymała prawo jazdy 24-letniej kobiety. Zanim na miejsce wypadku przyjechało pogotowie, ranną kobietą i dzieckiem zajmowali się przypadkowi przechodnie. Na szczęście, spotkanie z samochodem przejeżdżającym na czerwonym świetle zakończyło się tylko potłuczeniami. Kobieta, która wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, odpowie za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przed sądem. 

- Tłumaczyła się pośpiechem. Osoby na przejściu zauważyła w ostatniej chwili i zdążyła w ostatniej chwili wytracić prędkość - powiedział w rozmowie z TVN24 sierż. szt. Tomasz Markowski z zespołu prasowego KWP Olsztyn.

Więcej o:
Komentarze (196)
Olsztyn. Nagranie z wjazdu na pasy na czerwonym świetle. Potrącony 5-latek i jego matka
Zaloguj się
 • szklanka_herbaty

  Oceniono 42 razy 38

  Reprezentantka handlowa w dostawczaku. Pewnie na siedzeniu pasażera otwarty laptop, przy uchu komórka, a w dłoni kubek z popularną kawa. Bo kariera się sama nie zrobi...

 • sim.salabim

  Oceniono 41 razy 33

  Bo jej Seba powiedzial, ze czerwone swiatlo na przejsciu, w dodatku na pasach, to tylko glupi polski przepis, a wina i tak bedzie przechodnia, bo ma sie rozgladac.

 • qrcze_pieczone

  Oceniono 36 razy 30

  Hmm... udokumentowany wjazd na czerwonym = usiłowanie zabójstwa. Przy takiej kwalifikacji może wreszcie niektórzy kierowcy zapomnieliby o smartfonach, smsach, snapchatach i innych bzdurach, a zaczęliby patrzeć na drogę.

 • siwywaldi

  Oceniono 18 razy 18

  Obstawiam, że pisała esemesa. Niestety, ale liczba takich kretynów rośnie w zastraszającym tempie...

 • topel

  Oceniono 28 razy 18

  Pani otrzyma 500 PLN i 6 pkt za próbę podwójnego zabójstwa. "Dura" lex sed lex

 • Paweł Pony Marek

  Oceniono 16 razy 14

  Okaże się, że właśnie siedziała z nosem w komórce. Plaga młodych kierowców, którzy nie mogą wytrzymać bez komórki przez 30 sek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX