Jabłonna. Kobieta znalazła ciało swojej siostry, było pod kocem. Obok leżał jej synek

W jednym z mieszkań w Jabłonnie koło Warszawy znaleziono zwłoki 37-letniej kobiety, tuż obok leżał jej miesięczny synek. Ciało odkryła siostra ofiary. Według RMF FM kobieta została zamordowana, a jej ciało było przykryte kocem. Dziecku nic się nie stało.
Zobacz wideo

Komenda Stołeczna Policji potwierdza informację o śmierci mieszkanki Jabłonny (woj. mazowieckie) w rozmowie z Gazeta.pl. Podkom. Piotr Świstak mówi, że policja otrzymała zgłoszenie w piątek około godziny 19. Po udaniu się na miejsce faktycznie stwierdzono, że trzydziestokilkuletnia kobieta nie żyje

Jabłonna. Nie żyje 37-letnia kobieta, tuż obok leżało niemowlę

O sprawie jako pierwsze poinformowało RMF FM. Z informacji, do których dotarli dziennikarze radia wynika, że na zwłoki 37-letniej kobiety natknęła się siostra kobiety, która chciała ją odwiedzić. Drzwi były zamknięte, więc weszła do mieszkania przez okno. Wtedy zobaczyła zwłoki swojej 37-letniej siostry. Jak podaje RMF FM, ciało leżało na łóżku i było przykryte kocem, wokół znajdowały się ślady krwi. Wstępnie ustalono, że ofiara mogła być duszona, a na jej szyi odkryto ranę ciętą. Co więcej, obok ofiary leżało jej dziecko - miesięczny synek 37-latki. Niemowlę nie miało żadnych obrażeń - dziecko żyje. 

Sprawą śmierci 37-letniej mieszkanki Jabłonny zajmuje się obecnie Prokuratura Rejonowa w Legionowie. Policja w rozmowie z portalem Gazeta na razie nie podaje żadnych szczegółów tragedii ani nie potwierdza doniesień medialnych dotyczących okoliczności odkrycia zwłok kobiety. 

Więcej o: