Koszalin. Dwumiesięczna dziewczynka walczy o życie. Dziecko mogło zostać pobite

"Dwumiesięczna dziewczynka z Darłowa przebywa w bardzo ciężkim stanie w koszalińskim szpitalu na Oddziale Intensywnej Terapii" - donosi "Głos Koszaliński". Dziecko trafiło do szpitala z dwoma krwiakami na głowie. Trwa wyjaśnianie sprawy. Zatrzymano pięć osób, w tym rodziców dziecka.
Zobacz wideo

Dwumiesięczna dziewczynka została przywieziona do szpitala w Koszalinie przez matkę w nocy z wtorku na środę. Niemowlę znajdowało się w bardzo ciężkim stanie: było nieprzytomne i miało dwa krwiaki na głowie. Według lekarzy stan dziewczynki zagraża jej życiu. 

Szpital: Możliwy udział osób trzecich

Z ustaleń "Głosu Koszalińskiego" wynika, że podczas nieobecności matki dzieckiem zajmował się jego ojciec. I to on miał podjąć próbę ratowania dziewczynki, gdy ta traciła przytomność. Dlaczego dziecko było w tak złym stanie, wyjaśni dochodzenie. Oboje rodziców zatrzymano do wyjaśnienia. W sprawie zatrzymano również trzech mężczyzn, znajomych rodziców. Z informacji "Głosu Koszalińskiego" wynika, że jeden z mężczyzn był poszukiwany przez policję. 

W środę szpital zawiadomił policję o tym, że dziecko mogło zostać pobite, ponieważ stwierdzone urazy mogły powstać w wyniku udziału osób trzecich. Sprawę wyjaśnia policja ze Sławna pod nadzorem prokuratury.

Więcej o:
Komentarze (60)
Koszalin. Dwumiesięczna dziewczynka walczy o życie. Dziecko mogło zostać pobite
Zaloguj się
 • sarton

  Oceniono 49 razy 45

  tzn. dostał dwa klapsy w głowę zgodnie z zaleceniami obecnego rzecznika praw dziecka ?

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 39 razy 37

  Rzecznik Praw Dziecka, człowiek o cudownej aparycji i równie uroczym charakterze, nie widzi niczego złego w dawaniu "klapsów". Jak mówi w wywiadzie, sam wspomina z estymą, gdy dostał od ojca za to, że oblał bratu nogę denaturatem i podpalił. Dostał takiego delikatnego klapsa, że - jak sam opowiada - nie mógł jakiś czas siedzieć na dudzie.

 • tompyt

  Oceniono 39 razy 33

  PIS: mężczyzna ma prawo jebnąć domowników kiedy chce, prawo do tego daje mu biblia!

 • mer-llink

  Oceniono 33 razy 29

  Zaraz skatowane. Przecież Pan Rzecznik PRaw Dziecka nawołuje do dawania "klapsów".
  Sam - jak obwieścił - dostawał w dzieciństwie. I sam jest najlepszym przykładem, że bicie dziecka odbija sie potem negatywnie na rozwoju. I wyłązi z cżłowieka, gdy jest już dorosły. Jak z Pana Rzecznika Praw Dziecka.

  Zresztą: może Pan Rzecznik tylko z daleka przypomina dorosłego?

 • hipo krater

  Oceniono 27 razy 27

  Co na to picowski Rzecznik Klapsownia Dzieci . Zaledwie parę dni temu dał zalecenia by bić dzieci. Suweren posłuszny, jak widać.

 • j21p

  Oceniono 28 razy 22

  to jest przerazajacae jak dzieci sa bite i katowane w polskich, katolickich, heteresoeksualnych rodzinach!

  nie ma miesiaca zeby jakis maluszek nie trafil do szpitala!

  co za dzicz!

 • cjk.5004

  Oceniono 23 razy 19

  Rodzice dali jej klapsy, jak to w wierzącej rodzinie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX