Jeziorki. Auto z pięcioosobową rodziną uderzyło w drzewo. Ojciec i najstarsza córka nie przeżyli

Wypadek w Jeziorkach - samochód osobowy z pięcioosobową rodziną niespodziewanie uderzył w drzewo. 44-letni ojciec i 7-letnia córka nie przeżyli. Matka i pozostała dwójka dzieci trafili do szpitala.
Zobacz wideo

W środę około godziny 14.30 na drodze krajowej numer 15 we wsi Jeziorki (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do wypadku samochodowego. Samochód osobowy marki toyota sienna na prostym odcinku drogi nagle zjechał z niej i uderzył w znajdujące się obok drzewo. 

Jeziorki. Wypadek pięcioosobowej rodziny

W samochodzie osobowym znajdowała się pięcioosobowa rodzina - rodzice i trójka dzieci, informuje w rozmowie z Gazeta.pl sierż. sztab. Marcin Horożaniecki z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie. Samochód prowadziła 38-letnia kobieta, która z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Obok niej siedział jej 44-letni mąż, którego nie udało się uratować. 

Wypadku nie przeżyło także najstarsze dziecko pary - 7-letnia dziewczynka. Dwójka jej rodzeństwa - w wieku 5 i 2 lat - tak samo jak matka trafiły do szpitala z obrażeniami

- mówi sierż. sztab. Horożaniecki. Dodaje, że na razie nie można mówić o przyczynach zdarzenia. Policja wciąż bada jego okoliczności. 

Więcej o:
Komentarze (40)
Jeziorki. Auto z pięcioosobową rodziną uderzyło w drzewo. Ojciec i najstarsza córka nie przeżyli
Zaloguj się
 • blablick

  Oceniono 29 razy 11

  Matecznik pislamu. Dwóch łepków rozwaliło się o przydrożne drzewo. W odpowiedzi na to dwa lata temu wycieli kilkadziesiąt kilometrów drzew. Od tamtego czasu nie ma tygodnia żeby ktoś się nie rozbił z powodu zamieci i wiatru zimą, upałów i roztopionego asfaltu latem. Głupota tych ludzi jest Einsteinowska. :/

 • xavras

  Oceniono 16 razy 10

  Gratuluje błyskotliwych komentarzy. Mam nadzieję że jesteście spełnieni.

 • wredek123

  Oceniono 7 razy 5

  Kolejna tragedia!
  Mimo, że takie wiadomości są już w naszym kraju codziennością,
  to ja znów zadaje sobie pytanie : kto był winny.... samochód , czy drzewo.....? 🥺

 • yaspiman

  Oceniono 23 razy 3

  dzielne drzewo. zwyiężyło w tym pojedynku.

 • papawulon1

  Oceniono 2 razy 2

  Znowu nasuwa się nachalnie stare, ale jakże aktualne przyslowie- "Dać chłopu zegarek a małpie brzytwę" i koniec zawsze będzie do przewidzenia. Ten Naród jeszcze nie dorósl do przesiadki z furmanki do samochodów.

 • insekt6

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba jakiś bandyta na siłę wyprzedał w ostatniej chwili i próbowali go ominąć.

 • kocurimysza

  Oceniono 1 raz 1

  Tragedia , co to sa teraz za kursy na prawojazdy ? , Powinny byc OBOWIAZKOWE BADANIA PSYCHOTECHNICZNE !, zanim ktos dostanie sie na kurs na prawo jazdy !!!!!! .

 • Piotr Nowak

  Oceniono 1 raz 1

  Generalnie ciężko rozpoznać markę wozu po wypadku. Cud, że w ogóle ktoś przeżył. Straż reanimowała ojca i dziecko ale było już za późno.

 • insekt6

  0

  Chyba jakiś bandyta z naprzeciwka na siłę wyprzedał w ostatniej chwili i próbowali go ominąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX