Zabójstwo w Mrowinach. Podejrzany narzędzie zbrodni miał wrzucić do Odry. Trwają poszukiwania

Zabójstwo 10-letniej Kristiny w Mrowinach. Mariusz Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy przyznał, że nie odnaleziono narzędzia, którym zamordowano 10-letnią Kristinę. Sprawca zeznał, że wyrzucił je do Odry.
Zobacz wideo

W rozmowie z portalem tvp.info prokurator Mariusz Pindera przyznał, że funkcjonariusze policji nie odnaleźli jeszcze narzędzia, którym dokonano zbrodni. Sprawca w trakcie zeznań poinformował śledczych, że po morderstwie wyrzucił nóż do Odry. Według doniesień mediów mężczyzna miał zadać dziewczynce ponad 30 ciosów nożem - informacji tych nie potwierdziła jednak prokuratura ani policja.

Zabójstwo w Morwinach. Sprawca przyznał, że po morderstwie wyrzucił narzędzie zbrodni do Odry. Mężczyźnie przedstawiono dwa zarzuty

Do tej pory przeprowadzono kilka wizji lokalnych na miejscu zbrodni, w miejscu porzucenia ciała oraz w miejscach, w których podejrzany 22-latek znajdował się przed i po dokonaniu morderstwa. To właśnie podczas jednej z nich sprawca przyznał się do zabójstwa 10-letniej dziewczynki.

Prokuratura przedstawiła już 22-latkowi dwa zarzuty: zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i znieważeniem zwłok oraz podżeganiem do zabójstwa. Wysłano już także wniosek do sądu o tymczasowy, trzymiesięczny areszt dla podejrzanego. Mężczyzna przyznał się do obydwu zarzutów.

Według śledczych sprawca przygotowywał się do popełnienia zbrodni od maja bieżącego roku. 13 czerwca w czwartek matka 10-letniej Kristiny zgłosiła na policję jej zaginięcie. Jeszcze tego samego dnia rozpoczęły się poszukiwania dziecka. Ciało dziewczynki zostało odnalezione sześć kilometrów od miejscowości Mrowiny przez przypadkowego przechodnia. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci dziecka były liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi.

Więcej o:
Komentarze (13)
Zabójstwo Kristiny w Mrowinach. Podejrzany pozbył się narzędzia zbrodni wrzucając je do Odry
Zaloguj się
 • 31.februarius

  Oceniono 11 razy 5

  "Zabójstwo w Mrowinach. Podejrzany narzędzie zbrodni miał wrzucić do Odry"

  Wrzućcie Kubusia też (w cementowych bucikach), niech szuka!

 • veni.vici

  Oceniono 15 razy 3

  Jednego człowieka zakuwa w kajdany i łańcuchy a potem wlecze unosząc nad ziemię, bez butów, cały oddział jakiegoś niby wojska, w dziwnym paramilitarnym odzieniu, uzbrojony po zęby w broń maszynową, a kto wie, czy i nie w granaty...

 • usera

  Oceniono 9 razy 1

  Namawiany do zbrodni to PROFESJONALISTA, który miesiąc temu odrzucił zlecenie na 10 tys. zł za zabicie Kristiny. Dlaczego się zgłosił jest większą zagadką niż ta zbrodnia.

 • bartekgryko

  0

  Sprawca zeznał, że wyrzucił je do Odry. - to sprawca czy podejrzany ? redakcja już wie, kto zabił czy może poczeka na wyrok sądu stosując konstytucyjną zasadę domniemania niewinności.

 • mikael0

  Oceniono 7 razy -1

  Ale serial sobie zrobiliscie dziennikarskie hieny. Ile to juz artykulow o tym morderstwie?

 • przemysl_to

  Oceniono 2 razy -2

  a gdzie się umył z tej krwi, też w Odrze? O wy barany !!!!!!!!!!!

 • cezar85

  Oceniono 8 razy -2

  nie wystarczy już tych szczegółów?

  może wrzućcie jeszcze jakieś zdjęcie z sekcji

 • biggbos

  Oceniono 9 razy -3

  Technika SS lub KGB,tak wlasnie działa polandii Wydzial sprawiedliwości....POKEMONY....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX