Wyciekło zdjęcie podejrzanego o zabicie Kristiny z Mrowin. Policja bada sprawę

Biuro wewnętrzne policji na Dolnym Śląsku bada sprawę ujawnienia pełnego wizerunku Jakuba A., podejrzanego o zabicie 10-letniej Kristiny w Mrowinach. Oddzielne postępowanie w tej sprawie planuje również rozpocząć prokuratura.
Zobacz wideo

Zdjęcie Jakuba A. z widoczną twarzą trafiło na konto Łączy nas Świdnica na Facebooku. "Niech każdy go zobaczy" - brzmiał podpis nad zdjęciem. Z tego konkretnego konta fotografia została usunięta, ale nadal krąży po mediach społecznościowych. Na zdjęciu widzimy 22-latka podejrzanego o zabójstwo Kristiny w bokserkach i koszulce, siedzącego na krześle. Za plecami ma skute ręce. 

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Wyciekło zdjęcie podejrzanego

- Obecnie weryfikujemy pojawienie się zdjęcia w internecie. Służby wewnętrzne w policji szczegółowo wyjaśniają tę sprawę - powiedział nadkom. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji w rozmowie w Gazeta.pl.

W poniedziałek media informowały, że zdjęcie mogło powstać w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, gdzie mężczyzna był przesłuchiwany. Jednak prok. Mariusz Pindera temu zaprzeczył podczas konferencji prasowej. - Wygląda na to, że to zdjęcie nie zostało zrobione u nas. Wykonano je wcześniej, w dniu zatrzymania sprawcy. Komenda wojewódzka w policji wszczęła postępowania w tym zakresie. Prokuratura też podejmie stosowne kroki, jest zbyt wcześnie by mówić, w jakim zakresie. To będzie oddzielna sprawa - powiedział.

Więcej o:
Komentarze (107)
Wyciekło zdjęcie podejrzanego o zabicie Kristiny z Mrowin. Policja bada sprawę
Zaloguj się
 • arcanuss86

  Oceniono 43 razy 35

  Policja przesłuchuje podejrzanego ubranego w same bokserki? I jeszcze uwiecznia to na zdjęciach? Piękny prezent dla mecenasa tego pana. Całe przesłuchanie będzie zakwestionowane od podstaw... Kto takich idiotów przyjmuje do policji?

 • kosmyg

  Oceniono 28 razy 26

  Dokąd doszliśmy? Mamy własne igrzyska śmierci, pornografię żalu, niezdrowe zainteresowanie zbrodnią i mordercą, samosądy. Nie łudzę się, że kiedyś było lepiej, ale była przynajmniej presja "elit" na podnoszenie społeczeństwu poprzeczki, dzisiaj media i politycy zachowują się jak dilerzy, dostarczają ten "towar" i nawet nie ma czasu na refleksję, rozmowę, o tematach naprawdę ważnych.

 • mcguirre

  Oceniono 23 razy 21

  Ktoś przechodził z aparatem i zrobił zdjęcie. Zapewne jakiś turysta. Naprawdopodobniej Japończyk bo oni robią zdjęcia wszystkiego :)

 • monodeluxe

  Oceniono 24 razy 20

  Śledztwo?hahaha,przecież zdjęcie zrobił jeden z policjantów.Wiedzą kto,a będzie "śledztwo"...debile

 • lindhorst1

  Oceniono 19 razy 17

  Zapewne jakiś przypadkowy przechodzień pstryknął komórką.

 • kamuimac

  Oceniono 23 razy 15

  Igrzyska małego robespierra. 500 plusy mają radoche. Nie pracują to w końcu coś w ich. Życiu się dzieje . W cywilizowanym kraju po czymś takim komendant wyleciałby na zbity pysk . Ale tu jest Wolska .

 • dlugi0330

  Oceniono 21 razy 13

  Biedna pisowska prokuratura nie wykryje sprawców, bo nie uda się jej ustalić w jakim pokoju zrobiono zdjęcie. Tak jak prze 8 lat nie ustaliła, że na tupolewie były 3 wybuchy trotylu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX