Sprawa zabójstwa Kristiny. Mężczyzna "spotykał się z matką dziewczynki, ale nie żyli razem"

"Gazeta Wrocławska" ustaliła nowe fakty ws. zabójstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin. Według informacji gazety zatrzymany 22-latek to student mieszkający z rodzicami we Wrocławiu.
Zobacz wideo

Podejrzanego o zamordowanie 10-letniej Kristiny z Mrowin zatrzymano w niedzielę 16 czerwca. Dzień później Prokuratura Okręgowa w Świdnicy poinformowała, że 22-letniemu mężczyźnie postawiono zarzut dokonania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przyznał się do winy. Nieoficjalnie mówi się, że znał matkę 10-latki. Miał być zakochany w kobiecie, a o jej córkę zazdrosny.

"Spokojny chłopak"

Jak donosi "Gazeta Wrocławska", podejrzany to prawdopodobnie wrocławianin Jakub A. Według nieoficjalnych ustaleń gazety młody mężczyzna mieszkał z rodzicami w jednej z dzielnic miasta i jest studentem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Mężczyznę zatrzymano rano w rodzinnym mieście. Chociaż nie został zatrzymany w mieszkaniu, policja przez kilka godzin przeszukiwała miejsce, w którym mieszkał. Zabezpieczono również jego samochód.

Jak ustaliła "Gazeta Wrocławska", mama Kristiny, to pani Agnieszka. Po wielu latach spędzonych w Irlandii, gdzie związała się z obywatelem Czech, z którym miała trójkę dzieci, półtora roku temu wróciła do Polski. Planowała zostać na stałe, dlatego budowała dom jednorodzinny na działce dziadków.

- On się spotykał z matką tej dziewczynki, ale nie żyli razem - powiedziała, według "Gazety Wrocławskiej", osoba związana ze śledztwem. - Dopiero zaczynali się spotykać. Córka mu przeszkadzała - mówiła.

- Tyle co mogę powiedzieć to, że spokojny chłopak. Nic o nim nie wiem - stwierdził z kolei sąsiad.

Więcej o:
Komentarze (167)
Sprawa zabójstwa Kristiny. Mężczyzna "spotykał się z matką dziewczynki, ale nie żyli razem"
Zaloguj się
 • marcindziedzic

  Oceniono 53 razy 45

  Nazywanie studentem kogoś z takiej "uczelni" to obraza dla ludzi z normalnym dyplomem.

 • e2rdy

  Oceniono 46 razy 34

  O co chodzi z tymi sensacyjnymi filmikami kreconymi przez policję? Widać jakie to wszystko sztuczne, ta muzyka.... Czy oni są aby normalni? Złapali szczyla mordercę a chwala się i zachowują jakby 50 bossów mafii ciągnęli.

 • ps11111ps

  Oceniono 26 razy 22

  W obliczu tej tragedii nawet nie mam odwagi zamieszczac głupkowatych komentarzy.. A juz planowalem pojechac jakims sarkazmem, ale zawstydzony zrezygnowałem

 • wujek_chester

  Oceniono 24 razy 20

  Klasyczny psychopata. Miły , grzeczny, ułożony, nie wyróżniający się z tłumu. Zazwyczaj to introwertyk.
  Ten zabił jedno życie, zmarnował drugie, unieszczęśliwił wiele...

 • stanislaw291

  Oceniono 30 razy 18

  Ogarnia mnie smutek ,gdy to oglądam.Nie wiem czy mogę się do niego przyznać,ale..żal mi tego człowieka.Kiedyś był malutkim chłopaczkiem , który raczkował ,a potem chodził i uśmiechał się do wszystkich dookoła.Dzisiaj jest (?) mordercą niewinnego dziecka..Co się stało po drodze z tym człowiekiem??? Jakie meandry życia poprowadziły go do małego ufnego chłopaczka do teraz mordercy.Kto jest temu winny,jakie okoliczności..Serce mi pęka..Dobrze ,że nie będę już długo żył na tym świecie..

 • 77suapj9

  Oceniono 15 razy 15

  Akurat dziwny ten motyw, bo mała Kristina nie była jedynaczką.

 • refleksja

  Oceniono 20 razy 14

  Ten Samuel, który zarąbał dziewczynkę siekierą, też był spokojny. Nie wspominając o Kajetanie Poznańskim - oaza spokoju.

 • blubrystaregomarycha

  Oceniono 31 razy 13

  Jakaś żenująca pokazówa policji. Naprawdę trzeba kogoś wyprowadzać w gaciach, ze skutymi nogami? Kilkunastu osiłków bało się, że im koleś zrobi krzywdę? Podejrzany, przypominam, nie oskarżony? Czyli każdego z nas to może spotkać. Chyba zacznę sypiać w ubraniu. A co do przyznania się - też bym się przyznała, gdyby mnie tak traktowali. Do wszystkiego.

 • saphire-2

  Oceniono 16 razy 12

  Matka 3 dzieci, z których najstarsze ma 10 lat, spotyka się z młodym chłopakiem, studentem w wieku 22 lat?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX