Patryk Vega do Jarosława Kaczyńskiego: Macie się czego bać. Pokazał, kto zagra prezesa PiS

Reżyser Patryk Vega odpowiedział na słowa Jarosława Kaczyńskiego dotyczące jego nowego filmu. - Tak, macie się czego bać, bo jak sam pan powiedział, politycy nie są aniołami i ja to właśnie pokazuję w moim filmie - powiedział reżyser filmu "Polityka".
Zobacz wideo

- Dzień dobry panie prezesie. Tak, macie się czego bać, bo jak sam pan powiedział, politycy nie są aniołami i ja to właśnie pokazuję w moim filmie. Widzę, że bardzo wnikliwie zapoznał się pan ze scenariuszem filmu "Polityka" - chciałbym podkreślić - ze scenariuszem wykradzionym. Cieszę się, że odnosi się pan do filmu, ale według mojej wiedzy film ten jest jeszcze nieskończony, bo wciąż nad nim pracujemy - powiedział Patryk Vega w krótkim nagraniu, w którym odniósł się do jednej z ostatnich wypowiedzi prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Patryk Vega ujawnia, kto zagra Jarosława Kaczyńskiego

Reżyser pokazał także kadr z powstającego filmu "Polityka", w którym widzimy aktora Andrzeja Grabowskiego ucharakteryzowanego na prezesa PiS.

Patryk Vega odpowiedział na słowa Jarosława Kaczyńskiego z soboty 15 czerwca. Prezes PiS mówił wówczas: - Mamy do czynienia z coraz wyraźniej pokazywanym - pewnie państwo słyszeli o zapowiedziach filmu Vegi - hejtem, czy przygotowaniem do takiego wielkiego hejtu, wielkiego ataku na zasadzie, że nie liczą się żadne fakty, albo są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Prezes PiS powiedział również, że kampania reklamowa wokół filmu "Polityka" Patryka Vegi ma pokazać obóz rządzących jako "ludzi złych, zdemoralizowanych, którzy nie służą Polsce, którzy dopuszczają się różnego rodzaju bezeceństw". Prezes PiS zaznaczył, że jego obóz nie składa się z "aniołów" i są w nim "grzesznicy", ale jego ugrupowanie karze tych drugich w ramach statutu partii. 

- W Polsce funkcjonuje mechanizm wmawiania ludziom, że dzieje się coś złego i za tym wszystkim stoi PiS. A często personalnie ja - mówił Jarosław Kaczyński na Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej". 

Więcej o:
Komentarze (559)
Patryk Vega do Jarosława Kaczyńskiego: Macie się czego bać. Pokazał, kto zagra prezesa PiS
Zaloguj się
 • yenk

  Oceniono 190 razy 138

  Wychodzi na to, że"ludowy reżyser" Vega ogra naszego prezesika. "słońce żoliborza". Tak prezesie, kto suwerenem wojuje ten od suwerena ginie :D

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 182 razy 116

  Niczego się nie będą niestety bali. Naród wyłączył myślenie przy 500+

 • kemor234

  Oceniono 125 razy 93

  Z jednym muszę się zgodzić.
  "W Polsce funkcjonuje mechanizm wmawiania ludziom, że dzieje się coś złego ..."
  Lecz dalej powinno być, że ZA TYM WŁASNIE STOI PIS

 • norbertrabarbar

  Oceniono 123 razy 87

  Złodziej ukradł scenariusz,
  który nagle znalazł się u Kaczyńskiego?

  Przypadek?

 • zd46

  Oceniono 93 razy 79

  Panie Kaczyński, proszę do swojego uzurpatorstwa oraz do swojej nienawiści, nie dolepiać Boga, bo jest to świętokradztwo a zarazem obraża uczucia religijne wielu Polaków i ich rodzin. Pan i pańska rodzina nie była „zaprzyjaźniona” z Bogiem przez wiele, wiele lat kiedy w pańskim domu gościli wysokiej rangi komuniści z otoczenia wujków Świątkowskich przysłanych do Polski przez samego Stalina. Ci wujkowie brali udział w osądzaniu wielu Polaków. Pański mamusia gwiazdorzyła na „komunistycznych imprezach” i balach z racji pracy dla PRL-u jako cenzorka a tatuś kształcił „esbeków”na UW. Pańska rodzina nie doświadczała NICZEGO ZŁEGO od rządów PZPR-u a pan zachowuje się tak, jak „żaba co się wyrzeka błota”. Głośno pan zakrzykuje swoją przeszłość będąc pewnym, że mamusia wybieliła czarne strony pańskiego życia. Przecież, jedyna teczka wszelkich zbiorów PRL-u, TW „Balbina”, została sfałszowana w 1000% a esbecy nim pomyśleli o niej już ją fałszowali. Może kiedyś wszystko się wysypie i wtedy dowiemy się, że „uzurpatorek, to polityczny potworek”.

 • crowley_666

  Oceniono 80 razy 62

  Kurduplowi przeczytali scenariusz i w Warszawie pampersów zabrakło!!

 • polakadam

  Oceniono 74 razy 54

  Pisiory walą w kółko hołdy pochwalne dla prezesa. Robią to do przesady, jak w filmie miś. A tu ktoś się osmiela krytykować naszego naczelnika.
  To jak zamach stanu.

 • jan.w2

  Oceniono 86 razy 52

  Niezła promocja kolejnego filmiku Vegi. Grabowski w roli Balbiny, to gwarancja bełkotliwych niezrozumiałych dialogów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX