Pogoda na dziś - wtorek 18 czerwca. Dziś ciepły i słoneczny dzień w całej Polsce

Pogoda na dziś - wtorek 18 czerwca. Dziś w całym kraju czeka nas ciepły i słoneczny dzień. Zachmurzenie prognozowane jest tylko dla południa Polski - tam też mogą pojawić się niewielkie opady deszczu.
Zobacz wideo

Na wtorek meteorolodzy zapowiadają duże rozpogodzenia oraz brak deszczu w niemal całej Polsce. Lokalne burze możliwe są tylko w wyższych partiach gór.

Temperatura. Termometry pokażą dziś maksymalnie od 23 do 28 stopni

Dziś synoptycy zapowiadają najwyższą temperaturę dla Opola, Wrocławia i Zielonej Góry, gdzie będzie 28 stopni. Jeden stopień mniej pokażą termometry w województwach mazowieckim, małopolskim i śląskim. Najniższej temperatury w skali kraju mogą spodziewać się mieszkańcy Gdańska i Suwałk, gdzie będzie około 23 stopni. W pozostałych regionach od 25 do 26 stopni.  

Pogoda na dziś - wtorek 18 czerwca.Pogoda na dziś - wtorek 18 czerwca. fot. gazeta.pl

Opady. Duże rozpogodzenia w całym kraju - deszcz i burze tylko w górach

W dzień zachmurzenie głównie małe, jedynie na południowym-wschodzie Polski w ciągu dnia zachmurzenie będzie wzrastało do umiarkowanego i dużego. Deszcz i burze prognozowane są jedynie w górach. W pozostałych regionach meteorolodzy nie zapowiadają żadnych opadów. Wiatr słaby i umiarkowany, jedynie na południu kraju w czasie burz możliwe porywy wiatru do 60 km/h.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (4)
Pogoda na dziś - wtorek 18 czerwca. Dziś ciepły i słoneczny dzień w całej Polsce
Zaloguj się
  • peryskopowy liopleurodon

    Oceniono 4 razy 4

    Pani/e NPK czy ta niedziela będzie handlowa czy nie handlowa bo w piwnicy już robimy zakłady i wrzucamy monetę, a Zdzisio wróci dopiero z Biedronki lub jak nie będzie tego o smaku wiśniowym z 24h za 10 minut i nie wiemy

  • pomysłowy Dobromir

    Oceniono 3 razy 3

    A gdzie komentarze pod artykułem dotyczących dzisiejszych urodzin Kusego z Żoliborza gdzie zginęły??, cenzor zapewnie szaleje bo jak czytałem to mi się śmiać chciało ,że śniadania i mogłem zjeść, prezes wszystkich prezesów zapewne już wydał odpowiednie polecenia aby wszystkie negatywne chować pod dywan

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX