Nieoficjalnie: podejrzewany ws. zabójstwa 10-letniej Kristiny miał być zakochany w jej mamie

Mężczyzna, którego śledczy podejrzewają ws. zabójstwa 10-letniej Kristiny z Dolnego Śląska, miał być w bliskich relacjach z mamą ofiary. Z nieoficjalnych informacji podawanych przez serwis Wirtualna Polska wynika, że był o dziewczynkę zazdrosny, a zbrodnię mógł zaplanować.
Zobacz wideo

Jak podaje portal Wirtualna Polska, powołując się na "osobę znającą kulisy sprawy", zatrzymany w niedzielę 22-letni mężczyzna podejrzewany ws. o zabójstwo dziewczynki miał być zakochany w matce 10-latki. - W jego planie nie było miejsca na córkę, był zazdrosny o nią - twierdzi informator. Jak dodaje, ofiara miała wsiąść do jego samochodu, bo go znała.

Jak twierdzi informator, "Zabójstwo było zaplanowane I sprawca celowo sprowadzał śledczych na złe drogi, tak zacierając ślady i charakteryzując dowody, aby wprowadzić w błąd śledczych".

Zabójstwo 10-letniej Kristiny. Dziewczynka została znaleziona martwa w lesie

Dziewczynka zaginęła w czwartek. Miała wyjść ze szkoły około godziny 12:30, jednak nie dotarła do domu. O 14:00 matka zgłosiła zaginięcie.

Kristina ostatni raz miała być widziana ok. 200 metrów od domu. Tego samego dnia, w czwartek, przypadkowa osoba odnalazła jej ciało. Znajdowało się w lesie oddalonym od Mrowin, miejscowości w woj. dolnośląskim, w której dziewczynka mieszkała, o około 6 km.

Sekcja zwłok wykazała, że 10-latka zginęła od ran kłutych klatki piersiowej i szyi. Stwierdzono również, że zbrodnia miała podłoże seksualne.

Więcej o:
Komentarze (192)
Nieoficjalnie: podejrzewany ws. zabójstwa 10-letniej Kristiny miał być zakochany w jej mamie
Zaloguj się
 • Oceniono 79 razy 45

  A ten tłum pod prokuratura to czyste patolstwo 500+. Pewnie myślą że prokurator im wyda podejrzanego by go skopali jak kukłę żyda. Eh i te dzieci pod prokuratura o 23 czemu policja nie reaguje?

 • zz1026

  Oceniono 47 razy 31

  i znow sie potwierdza stara regula

  niebezpieczni ludzie to nie obcy ktory przypadkiem przechodzil
  tylko domownik albo kolega

 • Jan Kot

  Oceniono 46 razy 28

  Na co czekają osoby przed prokuraturą ?. Element niepracujący ? Żyjąc z 500+ można biwakować. Ja idę do pracy, żeby na nich zarobić.

 • lemingoza123

  Oceniono 44 razy 26

  Co siedzi w łubie takiego bydlaka?!
  Zabił dzieciaka i co..... chciał sobie żyć jakby nigdy nic jej z matką. Jpd

 • stachkaz47

  Oceniono 27 razy 19

  TVN 24 za wczorajsze nocne transmisje z miejsc tragedii
  DOSTAJE ode mnie ŻÓŁTĄ KARTKĘ.
  Pomylili miejsce tragedii ze stadionem OLIMPIJSKIM???
  Czy każda ZBRODNIA będzie tak TRANSMITOWANA??
  Zamordowanego bezdomnego POLICJA nakryje płachta i leży parę godzin aż go wezmą łapiduchy i tam nie ma telewizji TVN24 ----a ON też jest czyimś dzieckiem- gdy nie ma już nikogo to ponoć wg naszej wiary jest DZIECKIEM BOŻYM.

 • gburiaifuria

  Oceniono 23 razy 19

  no dobra, zazdrosny o dziewczynke, a o reszte dzieci nie? Jej matka miala 3 dzieci. To tylko jedno dziecko zaszlomu za skóre?

 • ferryk

  Oceniono 41 razy 19

  Czy to nikomu nie przypomina sprawy T.K.? Paskudna zbrodnia , oburzenie społeczeństwa, dziennikarze jak kot z pęcherzem biegają i dopytywania o szczegóły czy , on to i tamto, zaplanowanie budowania napięcia , wzrost czytalności i oglądalności. Panowie dziennikarze do kuźwy nędzy czy historia was niczego nie nauczyła! Chyba jednak nie.

 • anna.pcz

  Oceniono 36 razy 16

  Od początku było wiadomo, że historia pt. przypadkowi pedofile porywają dzieci z ulic - jest bzdurą na użytek i klikalność portali i mediów. Najwięcej ofiar samych pedofili dotyczy zresztą relacji rodzic - dziecko!
  Patrząc na tę sprawę, uważam, że należy zakazać małżeństw heteroseksualnych, promocji heteroseksualizmu powszechnej w mediach, a samych heteroseksualistów, jak ten kochaś matki dziewczynki, powinno się wsadzać do psychiatryków i leczyć z heteroseksualizmu.

  Bo czego żądałby teraz suweren, gdyby zamordowanym i zgwałconym był chłopiec a nie dziewczynka?

 • jackie53

  Oceniono 17 razy 15

  Cała ta sprawa jest godna najwyższego potępienia! Ale również bulwersujące były obrazki z wczorajszego wieczoru i nocy. Ten tłum pod prokuraturą, co to było? Ciekawość, wścibskość, chęć zemsty? Również zastanawiają mnie wszystkie (bez wyjątku) telewizję - po co ta transmisja?! Czemu ona miała służyć? Po cholerę ten kilku godzinny obrazek ludzi z rożnymi wyrazami twarzy (bez komentarza) a w studiu bicie piany i powtarzanie w kółko to samo?!
  Minęło zaledwie cztery lata głupich rządów i już mamy tego owoce!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX