Nieoficjalnie: podejrzewany ws. zabójstwa 10-letniej Kristiny miał być zakochany w jej mamie

Mężczyzna, którego śledczy podejrzewają ws. zabójstwa 10-letniej Kristiny z Dolnego Śląska, miał być w bliskich relacjach z mamą ofiary. Z nieoficjalnych informacji podawanych przez serwis Wirtualna Polska wynika, że był o dziewczynkę zazdrosny, a zbrodnię mógł zaplanować.
Zobacz wideo

Jak podaje portal Wirtualna Polska, powołując się na "osobę znającą kulisy sprawy", zatrzymany w niedzielę 22-letni mężczyzna podejrzewany ws. o zabójstwo dziewczynki miał być zakochany w matce 10-latki. - W jego planie nie było miejsca na córkę, był zazdrosny o nią - twierdzi informator. Jak dodaje, ofiara miała wsiąść do jego samochodu, bo go znała.

Jak twierdzi informator, "Zabójstwo było zaplanowane I sprawca celowo sprowadzał śledczych na złe drogi, tak zacierając ślady i charakteryzując dowody, aby wprowadzić w błąd śledczych".

Zabójstwo 10-letniej Kristiny. Dziewczynka została znaleziona martwa w lesie

Dziewczynka zaginęła w czwartek. Miała wyjść ze szkoły około godziny 12:30, jednak nie dotarła do domu. O 14:00 matka zgłosiła zaginięcie.

Kristina ostatni raz miała być widziana ok. 200 metrów od domu. Tego samego dnia, w czwartek, przypadkowa osoba odnalazła jej ciało. Znajdowało się w lesie oddalonym od Mrowin, miejscowości w woj. dolnośląskim, w której dziewczynka mieszkała, o około 6 km.

Sekcja zwłok wykazała, że 10-latka zginęła od ran kłutych klatki piersiowej i szyi. Stwierdzono również, że zbrodnia miała podłoże seksualne.