Duży spadek oglądalności TV Trwam o. Rydzyka w rankingu przygotowanym dla KRRiT

W 2018 r. Telewizja Trwam znalazła się na 45. miejscu pod względem oglądalności - wynika ze sprawozdania Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Udział w całym rynku telewizji Tadeusza Rydzyka wyniósł 0,36 proc. Dla porównania - w 2017 r. wskaźnik ten wyniósł 0,52 proc.
Zobacz wideo

Dane dla KRRiT przygotowała pracownia Nielsen Audience Measurement. Wynika z nich, że w ubiegłym roku udziały w rynku Telewizji Trwam wyniosły 0,36 proc. W zestawieniu 56 najchętniej oglądanych kanałów znalazła się więc na 45. pozycji. To spory spadek w porównaniu do roku 2017. Wówczas telewizja o. Tadeusza Rydzyka z 0,52 proc. udziałów w rynku znalazła się na 30 miejscu.

Spadek oglądalności Telewizji Trwam

Telewizja Trwam to stacja telewizyjna o charakterze katolickim (jej właścicielem jest Fundacja Lux Veritatis). Powstała w 2003 r. z inicjatywy ojca Tadeusza Rydzyka, który obecnie jest jej dyrektorem. Siedziba stacji mieści się w Toruniu. Od pięciu lat kanał nadawany jest poprzez naziemną telewizję cyfrową. 

Więcej o:
Komentarze (331)
Duży spadek oglądalności TV Trwam o. Tadeusza Rydzyka w rankingu przygotowanym dla KRRiT
Zaloguj się
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 103 razy 93

  Muchomor ostatnio bredził, że ogląda go 3 mln widzów. Nawet Kurski nie ma takich osiągów w TVPiSuar.

 • krynolinka

  Oceniono 68 razy 56

  Jakie ma znaczenie oglądalność w przypadku propisowskiej pijawki. Zaraz mu korytko dopełnią.

 • izopropanol

  Oceniono 65 razy 55

  To spisek. Zresztą biznesmen z Torunia sobie poradzi. Zli ludzie przeszkadzają a tu trzeba siać ;) Tylko patrzeć aż babki i dziadków przekona że tylko on ich pochowa tak jak trzeba żeby nie stali w kolejce w niebie i przejmie zasiłek pogrzebowy z ZUS itp....

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 56 razy 48

  Ta telewizja nie jest po to żeby ją oglądać, ale po to żeby dawać na nią kasę.

 • driftoczenko

  Oceniono 48 razy 40

  Dlatego żeby wynagrodzić tę stratę, płacimy wszyscy dziesięcinę Ojcu Dyrektorowi. Największy Polak, jaki kiedykolwiek się urodził, nie może cierpieć.
  Nie rozumiem dlaczego Ojciec Dyrektor nie mówi tego wprost, że tylko wyłącznie datki na Radio Maryja gwarantują pójście do nieba po śmierci na terenie Polski. Ojciec Dyrektor wkradł się w Łaski Niebieskiej Panienki i zmonopolizował polską bramkę do nieba.
  Drodzy nawet bardzo hojni i uczynni parafianie, którzy nigdy nie przyczyniliście się do wspaniałego dzieła Ojca Dyrektora, zostaniecie na lodzie i nawet biskup na pogrzebie wam nie pomoże!!! Zacznijcie łożyć na RM, najlepiej oddajcie cały swój majątek, nic nie zostawiając swoim dzieciom i wnukom, bo tylko tak wielkie wyrzeczenie pokaże wielką wartość ofiary i pomoże przebłagać Ojca Dyrektora.

 • lew131313

  Oceniono 41 razy 37

  A akurat to mnie nie dziwi, bo oglądać to gów... mogą tylko oszołomy, psychopaci i zakadzeni toruńskim myśleniem. Czyli prostackim ciemnogrodem, z którego ten bogobojny grajdołek jest znany.

 • zielona-galazka

  Oceniono 45 razy 35

  A co to Tadka obchodzi? Cycka pieniądze od PuSu. Pieniądze z moich podatków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX