Leszno. Znaleziono ciało zaginionej 28-latki. Kobieta osierociła 11-miesięczne dziecko

We wtorek funkcjonariusze poszukujący zaginionej 28-letniej Marty odnaleźli jej ciało. Kobieta zaginęła 4 czerwca. Osierociła 11-miesięcznego syna.
Zobacz wideo

Ostatnie poszukiwania prowadzone były w dwóch dzielnicach Leszna - Grzybowie i Gronowie. Jak podaje "Głos Wielkopolski" zaginionej szukały setki policjantów, strażaków oraz ochotników.

Leszno. Znaleziono ciało poszukiwanej 28-letniej Marty

Ciało 28-latki znalezione zostało na polu niedaleko dzielnicy Gronowo. Prezes Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego Jacek Matecki potwierdził, że po wyznaczeniu obszaru poszukiwań bardzo szybko natrafiono na ciało zaginionej: - Niecały kwadrans od momentu wyznaczenia grup poszukujących jedna z nich natrafiła na zwłoki leżące wśród zboża.

Funkcjonariusze potwierdzają, że jest to ciało poszukiwanej od tygodnia kobiety. Przyczyny zgonu zostaną ustalone dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

28-letnia Marta zaginęła 4 czerwca w tajemniczych dla rodziny okolicznościach. Rano kobieta wyszła z domu i zniknęła bez śladu - nie zabrała ze sobą torebki, telefonu, nie powiedziała też, dokąd się wybiera. Gdy nie wracała, mąż postanowił zgłosić jej zaginięcie na policję. W poszukiwania kobiety zaangażowanych było wielu policjantów, strażaków oraz ochotników. W zlokalizowaniu 28-latki pomagały także psy tropiące, które doprowadziły funkcjonariuszy na teren leśny w okolicach Grzybowa.

Więcej o:
Komentarze (51)
Leszno. Znaleziono ciało zaginionej 28-latki. Kobieta osierociła 11-miesięczne dziecko
Zaloguj się
 • agak23

  Oceniono 49 razy 37

  Czy można wyłączyć komentarze? Te, które się już pojawiły, powodują wymioty.

 • norman67

  Oceniono 49 razy 27

  Depresja poporodowa, a PiS likwiduje pomoc psychologiczną i psychiatryczną.

 • d1r3ct

  Oceniono 32 razy 24

  Można być wśród ludzi i rodziny i być tak naprawdę samotnym. Do tego w Polsce przyjmuje się, że ciąża i dziecko to sama radość u śmiechy. A teraz jak jeszcze państwo daje 500+ to już w ogóle. A tak naprawdę panuje jakiś przymus rodzenia, a wiele rodzin, kobiet nie jest na to gotowych.
  Jedna kwestia to zaszczucie w związku z usuwaniem ciąży! To jest istna tragedia dla kobiet, które czują się osaczone, samotne i wystawione na potępienie.
  Druga kwestia, że nawet jeśli chcą urodzić, chcą dziecka razem z mężem, chłopakiem to i tak mogą mieć wątpliwości, obawy podczas ciąży i już po urodzeniu. To nie są humorki kobiety w ciąży, która przejdą. Tutaj jest potrzebna często opieka specjalistyczna i bardzo uważna obserwacja i troska bliskich.

 • kocurimysza

  Oceniono 10 razy 10

  BIEDNA KOBIETA,

 • izarider

  Oceniono 26 razy 8

  Oczywiście, że depresja poporodowa. Samobójstwo. Jak zwykle nikt nie zauważył z rodzinki...

 • patologia

  Oceniono 51 razy 3

  Za SLD nie było takiej sytuacji, za PiSu ludzie masowo popełniają samobójstwa a statystyki nie kłamią

 • groupen

  Oceniono 2 razy 2

  Na Onecie podano : ***Zdaniem policji śmierć 28-latki nastąpiła przed odnalezieniem zwłok ***
  Fascynujące...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX