19-latek strzelał w kierunku komendy w Hajnówce. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki

Hajnowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który strzelał w kierunku komendy policji. Młody mężczyzna używał pistoletu ASG na plastikowe kulki. Kiedy został zatrzymany, policjanci znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki.
Zobacz wideo

Do niecodziennego zdarzenia doszło w poniedziałek 3 czerwca w godzinach popołudniowych. Funkcjonariusz policji znajdujący się w jednym z pomieszczeń komendy w Hajnówce usłyszał, że coś odbija się od elewacji budynku. Kiedy wyjrzał przez okno, zauważył w Parku Miejskim młodego mężczyznę, który mierzył w stronę komendy.

19-latek strzelał do budynku komendy. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki

Policjant wyszedł z komendy i natychmiast udał się w pościg za strzelcem. Jak się okazało, 19-letni mężczyzna strzelał do budynku z broni ASG na plastikowe kulki. W czasie przeszukania jego mieszkania, policjanci znaleźli narkotyki. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana - czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce

19-latek trafił do policyjnego więzienia. W rozmowie z portalem onet.pl st. sierżant Anna Podgórska z KPP w Hajnówce powiedziała, że młody mężczyzna usłyszał zarzuty narażenia innych osób na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zniszczenia mienia (straty materialne wstępnie oszacowano na przekraczające 500 zł) oraz posiadania narkotyków. Strzelec odpowie za swoje czyny przed sądem.

Więcej o: