Karambol na A6 i kolejny wypadek. Droga pod Szczecinem zablokowana. Objazdy

Utrudnienia na A6 po tragicznym wypadku, w którym zginęło 6 osób. Droga w kierunku Świnoujścia jest na razie zablokowana. Po karambolu na A6 wyznaczono objazdy. Problemy są też w przeciwnym kierunku, bo w rejonie karambolu doszło do kolejnego zderzenia.

Kierowcy jadący nad morze autostradą A6 napotkają utrudnienia. Po wypadku, do którego doszło pod Szczecinem, pomiędzy węzłem Szczecin Kijewo a węzłem Szczecin Dąbie, zablokowana jest trasa w kierunku Świnoujścia. 

Karambol na A6. Objazdy

Wyznaczono objazdy. Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, po karambolu na A6 obowiązuje objazd na węzeł Szczecin Kijewo drogami lokalnymi do węzła Szczecin Dąbie. Kierowcy radzą sobie w internecie, by jechać przez Dąbie. 

Karambol na A6 miał miejsce w niedzielę po godzinie 13.00. Zderzyło się 6 samochodów i ciężarówka. Doszło do pożaru aut. Nie żyje 6 osób, są też ranni - kilkanaście osób.

Karambol na A6 pod Szczecinem i kolejny wypadek

Jak podała TVN24, w rejonie karambolu doszło dwie godziny później do kolejnego zderzenia, tym razem 2 aut. Na A6 w rejonie węzła Dąbie pojawiły się utrudnienia w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Te trwały do 18.00. 

Więcej o: