Akcja policji w Chełmży. Podejrzewany o uprowadzenie i wielokrotny gwałt na kobiecie zatrzymany

Policja schwytała 31-letniego Marka K. podejrzewanego o uprowadzenie, bicie i gwałcenie kobiety, która w sobotę trafiła do szpitala w Chełmży - podaje radio RMF FM.

Koszmar kobiety trwał najprawdopodobniej przez kilka dni. W sobotę trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Miała obrażenia nerek i głowy. Jej stan lekarze określili jako zagrażający życiu. Ranna kobieta powiedziała, że od kilku dni była przetrzymywana w jednym z baraków w pobliżu dworca kolejowego w Chełmży. Tam miała być bita i gwałcona. Wskazała oprawcę - 31-letniego Marka K. W niedzielę został zatrzymany przez policję. Do zatrzymania doszło przed południem w mieszkaniu na terenie Chełmży. 

- Policjanci zatrzymali w niedzielę rano mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia, weryfikujemy wszystkie informacje - mówił w Polsat News Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. - Zatrzymany mężczyzna trafił do aresztu. O tym czy i jakiej treści usłyszy zarzuty będzie decydował prokurator - dodał. 

Więcej o: