Chełmża. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Jest podejrzenie, że była porwana i katowana

Policja poszukuje 31-latka podejrzewanego o porwanie, bicie i wielokrotne gwałty na kobiecie.
Zobacz wideo

Do szpitala w Chełmży w powiecie toruńskim trafiła kobieta w stanie zagrożenia życia - podało radio RMF FM. Rozgłośnia przekazała, że policja poszukuje teraz 31-latka, Michała K., który miał więzić ją i katować w pustostanie na terenie dworca kolejowego. 

Jak podaje tvp.info kobietę do szpitala przywiozła karetka. Ofiara ma uszkodzenia głowy i nerek. 

Szczegóły tej sprawy na razie nie są znane. Chodzi o dobro śledztwa.

Więcej o:
Komentarze (38)
Chełmża. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Była porwana i katowana
Zaloguj się
 • zawszedak111

  Oceniono 37 razy 23

  Administratorze, kiedy wreszcie przestaniesz zamieszczać ogłoszenia swojej "Kasandry"? Czy tam "Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm"?

 • harystoh

  Oceniono 23 razy 19

  ..."chodzi o dobro sledztwa". Czy dlatego pisze sie tylko, ze chodzi o 31-latka, Michala K. To dlatego Minister Sprawiedliwosci kaze ukrywac dane osobowe przestepcy i nie pokazywac jego zdjecia w TV?
  Czy oto chodzi panie Ziobro? Jak spoleczenstwo ma pomoc policji kiedy nie wie kto jest kto. Michalow 31-letnich K. jest bardzo duzo w Polsce a ten Michal jest juz dawno zagranica dlatego, ze w centralny komputer nie wlaczono jego danych i na przejsciach granicznych nikt o nim nie slyszal. Ladnie pracuje ten system sprawiedliwosci w POLSCE.

 • oszrany

  Oceniono 23 razy 17

  Michal K. Alez Policja dba o dobre imie bydlaka. Ziober kiedy zmiany zezwalajace na publikacje ryja i nazwiska bandziora ?

 • walkirrr

  Oceniono 13 razy 7

  pewnie jakiś niezaspokojony ksiunc, szukać po plebaniach, tam pełno zboczeńców i dewiantów

 • zgred151

  Oceniono 3 razy 1

  Kiedy za takie przestepstwo beda rzeczywiscie karac np przez usuniecie narzedzia przestepstwa (jak to jest mozliwe w innych przestepstwach , sikac moze przez rurke ) i wieloletnie lata odsiadki a nie jak wielokrotnie sie zdarzlo w zawiasach

 • refleksja

  Oceniono 21 razy -1

  Uważam, że kobiety po takich przejściach powinny mieć prawo do eutanazji. Ale wcześniej maksimum pomocy, maksimum. Jednak mimo, że gwałtów jest mnóstwo to o systemie pomocy ofiarom nie słyszałam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX