Nowy sposób na protest przeciwko Paradzie Równości. Jeździli furgonetką z nagłośnieniem

Parada Równości w Warszawie zawsze spotykała na swojej trasie protesty. W tym roku przybrały nieco inną formę. Już przed paradą wokół rozstawionego w centrum Miasteczka Równości jeździła furgonetka, z której emitowano oskarżenia wobec osób LGBT.
Zobacz wideo

Furgonetkę można było zobaczyć w centrum, m.in. przy ul. Świętokrzyskiej. To właśnie w parku ciągnącym się wzdłuż Świętokrzyskiej ulokowano tzw. Miasteczko Równości, czyli miejsce, w którym można było spotkać organizacje działające na rzecz społeczności LGBT, zjeść coś, potańczyć i kupić tęczowe gadżety. 

Z furgonetki, która co jakiś czas mijała tęczowe miasteczko, można było usłyszeć m.in., że "homoseksualiści wielokrotnie częściej molestują dzieci. Aby je gwałcić, promują w szkołach seksedukację" oraz słowa o "homoseksualnych ekstremistach", którzy "nawołują do legalizacji pedofilii". Samochód miał banner z hasłem stoppedofilii.pl. 

Działacze LBGT o furgonetce i hasłach płynących z niej przez megafon zawiadomili policję. 

W ramach tej samej akcji przed Paradą Równości pojawił się też stacjonarny punkt. Możecie go zobaczyć na krótkim nagraniu powyżej. Przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, czyli przy starcie parady, ustawiono głośniki i odczytywano te same oskarżenia. 

O ukrytej agendzie akcji Stop pedofilii pisała na gazeta.pl Wiktoria Beczek. Tekst znajdziesz tutaj >>>

Więcej o:
Komentarze (246)
Nowy sposób na protest przeciwko Paradzie Równości. Jeździli furgonetką z nagłośnieniem
Zaloguj się
 • thrak401

  Oceniono 59 razy 41

  Wyglada na to, ze przeciwnicy LGBT:
  1. Nie masturbuja sie.
  2. Nie wyrazaja zgody na seks.
  3. Nie maja orgazmu.
  Normalnie Jaroslaw.

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 53 razy 39

  Może trochę w szerszym kontekście? To są powiązane fundacje z sektą prawników - chrześcijańskich fundamentalistów. Znana wywodząca się z Brazylii sekta na literę O. Ich działania nadzoruje Światowy Kongres Rodzin. W polskim Sądzie Najwyższym zasiada dwóch sędziów, wywodzących się z tej grupy(!). Członkowie tej grupy byli ciałem doradczym, gdy próbowano zmienić prawo, tak aby pierwszy przypadek przemocy w rodzinie, nie pociągał szeregu konsekwencji typu niebieska karta (tzw wp..rdol plus). Działają na całym świecie, ale w Polsce udaje in się realnie przenikać struktury państwa.

 • jxl82

  Oceniono 58 razy 36

  Furgonetka chyba powinna zaparkować pod domem "Jego Eminencji" niejakiego Głódzia.

 • antyk63

  Oceniono 51 razy 27

  Katolicy od dawna karmią swoją sektę fałszem. Weźmy chociażby czyściec wymyślony w średniowieczu przez kk. A wszystko dla omamienia zbawieniem i życiem wiecznym w czymś co nazywają niebem. Ktoś w to wierzy? Naprawdę? A może by zaczęli stosować się do 10 przykazań? Dowolnej wersji, nawet tej przerobionej przez kk.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 31 razy 19

  Homoseksualiści molestują dzieci??

  He he he he he he he he he he he he he he he

  Łapy opadają jakie to tępe społeczeństwo

 • polakadam

  Oceniono 28 razy 18

  Takie frgonetki powinny jeżdzić wokół polskich kościołów i pałacy biskupich.

 • egonw3

  Oceniono 30 razy 18

  Art. 156. ochr. środow.
  1. Zabrania się używania instalacji lub urządzeń nagłaśniających na publicznie dostępnych terenach miast, terenach zabudowanych oraz na terenach przeznaczonych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.

  Art. 343. Zakaz używania instalacji nagłaśniających
  1. Kto narusza zakaz używania instalacji lub urządzeń nagłaśniających określony w art. 156 zakaz używania instalacji nagłaśniających, ust. 1, podlega karze grzywny.

  Policja i straż miejska - zatrzymać i ukarać

 • dot81

  Oceniono 30 razy 18

  Śmiać mi się chce - w Birmingham przeciwko edukacji seksualnej etc. protestują muzułmanie, w Polsce pislamisci :D Jednak niedaleko im do ich największego wroga...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX