Łódź. Sprawa morderstwa Pauliny D. Mamuka K. usłyszał zarzut dokonania brutalnego zabójstwa

Mamuka K., Gruzin podejrzany o zamordowanie Pauliny D. usłyszał w łódzkiej prokuraturze zarzut brutalnego zabójstwa. 40-latek od 4 czerwca przebywał w areszcie.
Zobacz wideo

40-letni Gruzin Mamuka K. jest podejrzany o zabicie Pauliny D., mieszkanki Łodzi. Ciało kobiety odnaleziono 26 października w okolicy Stawów Jana w Łodzi - było zawinięte w folię i spakowane w torbę. Prawdopodobnie kobieta zginęła od ciosów zadanych w szyję nożem. Na ciele, poza ranami kłutymi, zostały stwierdzone ślady pobicia. Za Mamukiem K. wystawiono list gończy, a w listopadzie 2018 roku zatrzymano go na Ukrainie.

Mamuk K. jeszcze przed ekstradycją do Polski, 3 czerwca, próbował popełnić samobójstwo - w pewnym momencie wyciągnął ostre narzędzie i ranił się w brzuch. Ostatecznie trafił jednak do Polski 4 czerwca. Przetransportowano go do Łodzi pod eskortą policji i antyterrorystów. Od tego czasu przebywał w łódzkim areszcie.

Zabójstwo Pauliny D. z Łodzi. Mamuka K. z zarzutem brutalnego zabójstwa

W czwartek 6 czerwca mężczyzna został przyprowadzony do Prokuratury Rejonowej Łódź-Polesie. Jak informuje "Dziennik Łódzki", 40-letniemu Mamuce K. przedstawiono zarzut brutalnego zabójstwa (zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem), za co grozi mu od 12 lat więzienia do dożywocia.

Obecnie trwa jego przesłuchanie przez śledczych.

Więcej o:
Komentarze (4)
Łódź. Zabójstwo Pauliny D. Mamuka K. usłyszał zarzut dokonania brutalnego zabójstwa
Zaloguj się
 • jackanapes

  Oceniono 5 razy 5

  Obywatel Mamuka jest po prostu mocno piedrolnięty w temacie seksu.
  Proszę mi tu nie wypisywać bzdur typu: ‘A po co ona z nim poszła’ i innych tego typu kocopołów.

 • xprimo

  0

  jakie "brutalne zabójstwo"??? to nie było zabójstwo tylko morderstwo (czyli ze szczególnym okrucieństwem) a to różnica bo w pierwszym przypadku jest od 8lat a w drugim od 12lat więzienia. - Więc powinno być "usłyszał zarzut dokonania morderstwa"

 • laguardia1996

  Oceniono 3 razy -3

  Sztum czeka ...

 • zbikup

  Oceniono 12 razy -4

  Nie rozumiem po co ona szła do tego Gruzina. Niektóre kobiety same się proszą o kłopoty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX