Starachowice. Trwają poszukiwania 14-letniej Natalii Gontarz. Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze policji w Starachowicach poszukują 14-letniej dziewczynki. Od poniedziałku nastolatka nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zobacz wideo

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach udostępniła zdjęcia i rysopis poszukiwanej Natalii Gontarz. 14-latka wyszła z domu w poniedziałek 3 czerwca. Od tamtej chwili nie wróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.

W Starachowicach zaginęła 14-letnia Natalia Gontarz – policja udostępniła zdjęcie i rysopis nastolatki

Natalia Gontarz jest szczupłej budowy ciała i ma około 160 cm wzrostu. Ma długie, proste włosy koloru blond oraz szaro-niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w żółtą lub czarną bluzkę na ramiączkach, czarne jeansowe spodnie oraz różowe trampki.

14-letnia Natalia Gontarz, która zaginęła w Starachowicach.14-letnia Natalia Gontarz, która zaginęła w Starachowicach. fot. Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach

Policja prosi wszystkich, którzy mają informacje na temat obecnego miejsca pobytu poszukiwanej, o kontakt z funkcjonariuszami KPP w Starachowicach. Informacje można zgłaszać pod numerami telefonów 41 276-03-25 lub 041 276-02-05 bądź pod numerem alarmowym 997.

Więcej o: