Japonia. Polak zaatakował nożem kobietę w dzielnicy czerwonych latarni w Tokio. Został aresztowany

Policja w Tokio zatrzymała 42-letniego Polaka. Mężczyzna miał dźgnąć nożem 20-letnią kobietę w dzielnicy czerwonych latarni Kabukicho w stolicy Japonii.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło 26 lutego 2019 roku po godzinie 18:00. Jerzy D., będący nauczycielem języka angielskiego, miał zaatakować 20-letnią kobietę na parkingu w dzielnicy czerwonych latarni Kabukicho w Tokio. Mężczyzna jest podejrzany o to, że zranił kobietę w nadgarstek, używając noża, a następnie uderzył ją w twarz. 20-latka doznała drobnych obrażeń.

Japonia. Polak zaatakował kobietę w dzielnicy czerwonych latarni. Poznali się przez aplikację

42-letni Polak uciekł z miejsca zdarzenia. Udało się go zidentyfikować dzięki nagraniom z monitoringu z pobliskiego hotelu. Kiedy zatrzymano Jerzego D., mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów - informuje Tokyo Reporter

42-letni Polak poznał swoją ofiarę za pośrednictwem aplikacji internetowej. Kiedy mężczyzna spotkał się z 20-latką na parkingu w Kabukicho, doszło między nimi do sprzeczki. Wówczas mężczyzna wyciągnął z torby nóż i zaatakował kobietę. Nie wiadomo, co było przyczyną kłótni.

Więcej o: