Siemianowice Śląskie. W centrum miasta znaleziono zakopane zwłoki. Trwa policyjna obława

Policjanci z Siemianowic Śląskich poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo. Ciało jego ofiary zakopano w ziemi na terenie nieużytków w centrum miasta. Znaleziono je w sobotę 1 czerwca. Policja zna tożsamość sprawcy.
Zobacz wideo

Z doniesień portalu onet.pl wynika, że zamordowany to 28-letni mężczyzna z Siemianowic Śląskich. Jego ciało znaleziono w ostatnią sobotę, na nieużytkach w centrum miasta. Zwłoki były zakopane i miały obrażenia głowy.

Siemianowice Śląskie. Policja szuka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna nie ma kciuka

Na miejscu makabrycznego odkrycia przez kilka godzin pracowali technicy kryminalistyczni oraz prokurator. Wciąż nie wiadomo, czy młody mężczyzna wciąż żył, gdy go zakopywano. Nieznana jest także bezpośrednia przyczyna jego śmierci. Na te pytania odpowie sekcja zwłok, której wyniki znane będą już 4 czerwca - pisze "Dziennik Zachodni"

Policja ustaliła, kto mógł zamordować 28-latka. Mundurowi znają tożsamość mężczyzny i zorganizowali obławę, podczas której ma zostać zatrzymany. Z doniesień "Gazety Wyborczej" wynika, że podejrzany nie ma kciuka w prawej dłoni. Mężczyzna był już notowany i odbywał wcześniej karę pozbawienia wolności. Fotografia i dane podejrzanego zostały przekazane wszystkim patrolom w regionie. Jeszcze dziś prokuratura ma wystąpić do sądu z wnioskiem o wydanie listu gończego. Jeżeli sąd wyrazi na to zgodę, wizerunek mężczyzny, który mógł zabić 28-latka z Siemianowic Śląskich, zostanie upubliczniony.

Więcej o: