Syców: Kierowca busa celowo przejechał psa i nagrał to telefonem. "Jak chodzić nie umiesz, to teraz masz"

Do sieci trafiło drastyczne nagranie, na którym kierowca busa celowo przejeżdża psa. Mężczyzna przejechał po zwierzęciu dwukrotnie, pokrzykując m.in., "wstań, k***a". 22-latek spod Sycowa został już zatrzymany przez policję.
Zobacz wideo

Serwis MojaOlesnica.pl udostępnił drastyczne nagranie, którego autorem jest kierowca busa. Mężczyzna zatrzymuje pojazd przed leżącym na drodze psem, który być może już wcześniej został potrącony. Krzyczy: "Ty, wstań, k***a, podnoś się! Podnoś się!". Zwierzę nie schodzi z jezdni, więc kierowca na nie wjeżdża. Pies piszczy i próbuje łapać powietrze, a autor nagrania mówi do zwierzęcia "Co ci? Podnoś się!".

Następnie cofa busa i ponownie przejeżdża po psie, najeżdżając kołem na jego głowę. Stwierdza przy tym: "Ch***wo tak trochę. Ale c**j, jak chodzić nie umiesz, to teraz masz na łeb''. Zwierzę nie przeżyło.

 

Policja poinformowała, że mężczyzna został zatrzymany w swoim domu, to 22-letni mieszkaniec Nowego Dworu pod Sycowem. Czynności z nim zostaną wykonane jutro pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia i 100 tysięcy złotych grzywny.

Na nieocenzurowanej wersji nagrania, która krąży w sieci, widać twarz mężczyzny w lusterku bocznym. 22-latek szybko został zidentyfikowany przez grupy internautów. Po jakimś czasie zniknęły jego profile w mediach społecznościowych, komentarze pojawiają się natomiast na stronach jego rzekomego pracodawcy.

Więcej o: