Pogoda na dziś - poniedziałek 3 czerwca. Pierwsze dni czerwca z bardzo słoneczną pogodą

Pogoda na dziś - poniedziałek 3 czerwca. Początek tygodnia z bardzo słoneczną i ciepłą pogodą. W południowo-zachodniej Polsce meteorolodzy zapowiadają maksymalnie 26 stopni.
Zobacz wideo

Pierwszy tydzień czerwca zapowiada się z głównie słoneczną i bardzo ciepłą pogodą. Dziś synoptycy prognozują bezchmurne niebo w niemal całej Polsce.

Temperatura. Termometry pokażą dziś maksymalnie od 21 do 26 stopni

W całym kraju na dziś zapowiadana jest temperatura maksymalna powyżej 20 stopni. Najniższe wartości pokażą termometry w Gdańsku, gdzie będzie 21 stopni. Z kolei w województwie kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim synoptycy prognozują 23 stopnie. Najcieplejszy dzień z temperaturą do 26 stopni czeka mieszkańców południowo-zachodniej Polski. W pozostałych regionach temperatura będzie wahać się od 24 do 25 stopni.

Pogoda na dziś - 3 czerwca.Pogoda na dziś - 3 czerwca. gazeta.pl

Opady. Dużo słońca w całej Polsce, niewielki deszcz tylko na Podkarpaciu

Dziś przez cały dzień meteorolodzy zapowiadają niemal bezchmurne niebo - słabe zachmurzenia możliwe jedynie w województwach śląskim, małopolskim i podkarpackim. W pozostałych regionach dużo słońca. Niewielkie opady deszczu prognozowane są tylko dla Rzeszowa i Przemyśla. Wiatr słaby, jedynie w województwie zachodniopomorskim i pomorskim umiarkowanie silne porywy wiatru.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o: