Pogoda na dziś - piątek 31 maja. Ciepły i słoneczny koniec maja w niemal całym kraju

Pogoda na dziś - piątek 31 maja. Ostatni dzień maja w większości kraju będzie ciepły i słoneczny. Duże rozpogodzenia i coraz wyższe temperatury zapowiadane są także w nadchodzących dniach.
Zobacz wideo

W piątek tylko na północy kraju meteorolodzy przewidują przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach duże rozpogodzenia i temperatura powyżej 20 stopni.

Temperatura. W większości kraju synoptycy zapowiadają temperaturę powyżej 20 stopni

Najniższą temperaturę w piątek pokażą termometry w województwach warmińsko-mazurskim i pomorskim, gdzie będzie maksymalnie 19 stopni. Jeden stopień więcej prognozowany jest dla Kielc, Rzeszowa, Krakowa i Łodzi. W województwach podlaskim, mazowieckim, lubelskim, kujawsko-pomorskim i wielkopolskim meteorolodzy przewidują maksymalnie 21 stopni. Najcieplejszy dzień i 23 stopnie zapowiadane są w Zielonej Górze. W pozostałych regionach 22 stopnie.  

Pogoda na dziś - 31 maja.Pogoda na dziś - 31 maja. gazeta.pl

Opady. Duże rozpogodzenia na południu Polski, lokalnie popada głównie na północy kraju

W dzień zachmurzenie umiarkowane tylko na północy Polski, później okresami także na zachodzie i w centrum może pojawić się więcej chmur. Największe rozpogodzenia prognozowane są dla województwa opolskiego, śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego lubelskiego i podkarpackiego. Przelotne opady deszczu przewidywane są dla województwa zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego nad ranem i w ciągu dnia oraz wieczorem w województwie warmińsko-mazurskim. W całej Polsce synoptycy zapowiadają słaby wiatr.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (1)
Pogoda na dziś - piątek 31 maja. Ciepły i słoneczny koniec maja w niemal całym kraju
Zaloguj się
  • Oceniono 4 razy 4

    Nie zajmuj nam gazeta uwagi pogodą bo to to samo co byście pisali o Wieniawie codziennie. My chcemy artykułu konkretnego artykułu co u misia w zakładzie karnym. Co było na śniadanie co będzie na obiad Kto jest aktualnym mężem misia, jeśli już pogoda to tam gdzie przebywa czy pada oraz chodząc po spacerniaku ma nad głową parasol trzymany przez klawiaturę??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX