Wypadek syna wokalisty zespołu disco polo Top One. Prosi o krew dla syna

Wokalista zespołu Top One Paweł Kucharski poinformował o poważnym wypadku samochodowym swojego syna. Muzyk disco polo zaapelował o honorowe oddawanie krwi, która jest potrzebna do ratowania życia 28-latka.
Zobacz wideo

28-letni Rafał Kucharski, syn lidera zespołu Top One, znanego z takich utworów jak "Biały miś" czy "Miła moja", miał poważny wypadek drogowy. Jadąc motocyklem po jednej z dróg w Pęcicach (woj. mazowieckie), uderzył w samochód marki Renault. Ze wstępnych ustaleń wynika, że stracił panowanie nad swoim pojazdem. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

Lider zespołu Top One Paweł Kucharski prosi o krew dla swojego syna. Uległ wypadkowi, jego stan jest ciężki

Na Facebooku zespołu Top One Paweł Kucharski opublikował prośbę o honorowe oddawanie krwi, która zostanie wykorzystana w czasie leczenia jego 28-letniego syna. Mężczyzna jest w stanie bardzo ciężkim. Przeszedł już jedną operację, ale przed nim kolejne zabiegi.

Zwracam się do WAS z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował. Nie istotna jest grupa krwi ( najlepiej widziana grupa B rh ( + ), ani też płeć. Wystarczy być zdrowym i nie leczyć się na przewlekłą chorobę. Każda kropla Waszej krwi będzie na wagę złota i wsparciem dla życia mojego syna. Sprawa jest MEGA PILNA !!!!!!!!!!!!

- czytamy na stronie zespołu Top One.

 

Aby oddać krew dla Rafała Kucharskiego, należy udać się do dowolnego punktu krwiodawstwa i podać dane biorcy, dla którego oddaje się krew. 

Rafał Kucharski
Wojskowa Akademia Medyczna
Klinika Traumatologii Ortopedii
Pododdział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej
Warszawa ul. Szaserów 128

Więcej o: