Kielce: 14-latek kopał na ulicy dwa jeże. Zwierzęta nie przeżyły spotkania z oprawcą

Sąd dla nieletnich wkrótce zajmie się zachowaniem 14-latka, który znęcał się nad dwoma jeżami w Kielcach. Nastoletni oprawca tak długo po nich skakał i je kopał, aż przestały się ruszać.
Zobacz wideo

Do fatalnego dla zwierząt spotkania z 14-letnim sadystą doszło w kwietniu tego roku. Późnym wieczorem policjanci dostali zgłoszenie o nastolatku, który na jednej z ulic miał kopać jeże. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, sprawcy już nie było, pozostały natomiast martwe zwierzęta. Odnalezieniem oprawcy zajęli się kryminalni. Przeanalizowali wszystkie zgromadzone materiały i ostatecznie wpadli na trop 14-latka. Młody chłopak miał już w przeszłości problemy z prawem i jak się okazało, aktualnie przebywał w jednym z młodzieżowych ośrodków wychowawczych.

Nieletni przyznał się do znęcania nad zwierzętami, jednak nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. -Kopał i skakał po nich, aż przestały się ruszać - powiedział TVP Info sierż. szt. Karol Macek z KMP w Kielcach.

O losie 14-latka wkrótce zdecyduje sąd.

Więcej o:
Komentarze (276)
Kielce: 14-latek kopał na ulicy dwa jeże. Zwierzęta nie przeżyły spotkania z oprawcą
Zaloguj się
 • brods

  Oceniono 107 razy 103

  z tego gnoja wyrośnie tylko chwast ....... a im wcześniej go utylizujemy tym lepiej dla społeczeństwa ......

 • racetam

  Oceniono 71 razy 65

  O kur, właśnie sobie uświadomiłem że gdybym na niego trafił na ulicy w trakcie tego barbarzyństwa to sam pewnie bym teraz był sądzony za zabójstwo że szczególnym okrócieństwem.

 • lud.czerski.wyklety

  Oceniono 52 razy 52

  Utylizować odpada z defektem mózgu zanim przerzuci się na ludzi. Większość psychopatów - morderców zaczynała od dręczenia zwierząt.

 • krzsys

  Oceniono 42 razy 42

  Patologia wychowana zapewne przez patologię. Izolować od normalnych ludzi im wcześniej tym lepiej.

 • antygronkowiec

  Oceniono 40 razy 38

  Czy nie mogli go zastrzelić podczas próby ucieczki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX