Pogoda na dziś - piątek 24 maja. Kolejny deszczowy dzień na południu, na zachodzie jednak większe rozpogodzenia

Pogoda na dziś - piątek 24 maja. Od zachodu rozpoczną się w Polsce rozpogodzenia, które przyniosą nam piękną pogodę w najbliższą sobotę. Na południu nadal prognozowane są większe opady deszczu.
Zobacz wideo

W piątek meteorolodzy zapowiadają duże zachmurzenie w większości kraju, jednak nie przewidują już tak intensywnych opadów deszczu, jak miało to miejsce w ostatnich dniach. Mieszkańcy zachodniej Polski mogą spodziewać się także sporych rozpogodzeń.

Temperatura. W całej Polsce termometry pokażą maksymalnie od 17 do 23 stopni

Na piątek meteorolodzy zapowiadają najniższą temperaturę w ciągu dnia dla województwa lubelskiego, gdzie będzie 17 stopni. W Gdańsku, Suwałkach, Kielcach, Łodzi, Katowicach, Przemyślu i Opolu termometry pokażą 19 stopni. Najcieplejszy dzień prognozowany jest dla Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry, gdzie będzie kolejno 23 i 22 stopnie. W pozostałych regionach od 20 do 21 stopni.

Pogoda na dziś - 24 maja.Pogoda na dziś - 24 maja. gazeta.pl

Opady. Na zachodzie spore rozpogodzenia, w większości kraju będzie jednak pochmurnie

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane na wschodzie kraju - większe rozpogodzenia i szanse na słońce mają mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i opolskiego. W piątek deszcz pojawi się w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Suwałkach, Lublinie, Rzeszowie i Przemyślu. Ponadto w województwie podkarpackim możliwe są także lokalne burze. Meteorolodzy zapowiadają wiatr słaby i miejscami umiarkowany.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (1)
Pogoda na dziś - piątek 24 maja. Kolejny deszczowy dzień na południu, na zachodzie jednak większe rozpogodzenia
Zaloguj się
  • ludzie.honoru

    Oceniono 2 razy -2

    Pogoda na dziś - piątek 24 maja. Kolejny deszczowy dzień na południu, na zachodzie jednak większe rozpogodzenia, a za 11 lat globalne ocieplenie zmiecie nas z powierzchni ziemi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX