Warmińsko-mazurskie: Kłótnia pary zakończyła się dachowaniem. Pijany pasażer zaciągnął hamulec ręczny

Pijany pasażer doprowadził do dachowania osobowego volkswagena między Ornetą a Lidzbarkiem Warmińskim (województwo warmińsko-mazurskie). Mężczyzna pokłócił się ze swoją partnerką i zaciągnął hamulec awaryjny, bo chciał opuścić pojazd w trakcie jazdy. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.
Zobacz wideo

Do wypadku doszło w sobotę 18 maja po godzinie 20, między miejscowością Orneta a Lidzbarkiem Warmińskim. Volkswagen golf dachował po tym, jak jego 40-letni pasażer pokłócił się ze swoją partnerką, która kierowała pojazdem. Jak opisuje policja, mężczyzna miał pretensje do kobiety i w trakcie jazdy postanowił niespodziewanie wysiąść z auta. Zaciągnął hamulec awaryjny (ręczny), co spowodowało, że pojazd wpadł w poślizg. 

Warmińsko-mazurskie. Pijany pasażer doprowadził do dachowania 

Partnerka mężczyzny straciła panowanie nad kierownicą i dachowała w przydrożnym rowie. Policja informuje, że mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, w wypadku nikt poważnie nie ucierpiał. Badanie trzeźwości wykazało, że pasażer pojazdu był pijany. Został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Więcej o: